| MrkiddyKid1 a întrebat:

Credeti ca fetelor le plac mai mult baieti cu mustata sau fara mustata De ce?

Răspuns Câştigător
| CrazyGirl18 a răspuns:

Buna.Sunt fata, si mie sincer sa iti spun, prefer baietii fara mustata, pe bune..chiar nu suport mustata la barbati

14 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Mie fara, fata trebuie ingrijita si la barbati.Cum ar arata femeile cu par pe fata? Ti se par frumoase?

| mona a răspuns:

Depinde de fata, unora le plac baietii cu mustata, altora nu

| AnnnaMarrria a răspuns:

Fara mustata, e urat!
Inteapa si te face sa pari batran.
Categoric fara!

| Oana92 a răspuns:

Depinde in ce masura. Un barbat nebarberit de cateva zile e sexy:X, dar cand are mustata lasata intentionat devine scarbos(din punctul meu de vedere)

| gemeni6226 a răspuns:

Hotarit fara.Nu simt atractie pentru cei care au.

| negat1ve a răspuns:

Nu exista un raspuns clar la intrebarea asta. Depinde si de fete si baieti. De fete, pentru ca sunt unele care le plac, poate ca le excita sau le place senzatia atunci cand le inteapa cand le saruti. Si depinde si de baieti, ca sunt unii care le stau poate mai bine cu mustata dar si altii care nu le stau bine, sau nu o suporta. Deci depinde de cine si de cewinking

| DaRaspund a răspuns:

Depinde de fata, majoritatea prefera fara.

| ktlina a răspuns:

Mie imi plac baietii fara mustata(mustata si barba imbatraneste)

| SladeWilson a răspuns:

Mie im plac fara mustata. E mai bine cand il sarut.

| andreeamihele a răspuns:

Baietii fara mustata pentru ca arata mai tineri si este mai estetic.

| BrUnEthaThaDeViS a răspuns:

Mi-e sincer fara nu as vrea sa il sarut si sa ii simt parul ala in gura

| Kinezuu a răspuns:

Habar nu am depinde de fiecare fata in parte

| ToTiBaieTi a răspuns:

Depinde de fata, poate unele fete nu "agreeaza" mustata, sh poate altora le place.

| eustacheshaorma a răspuns:

Frumusetea este in ochii privitorului, nu exista urat si nici frumos