| idonthavename12 a întrebat:

Credeti ca ma place baiatul care odata a pus mana pe picorul meu (intentionat) apoi m-a invitat la dans, si la scoala, un grup de baieti l-au impins spre mine?

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce vârstă ai?

| neutrino a răspuns:

Este posibil, dar chiar daca ti-a pus mana pe picior ( cat de sus?), se pare ca de mai mult nu este in stare. Probabil ca este prea mic.

| Nemessys a răspuns:

Primele 2 dovezi da, clar te place, dar ala cu grupul de baieti, nu prea cred ca mai toata lumea face asta numai ca sa-l faca de ras... Chiar nu inteleg ce vad amuzant in asta. Informeaza-te sa vezi daca acel baiat si acel grup se inteleg bine. Daca da, atunci chiar te place. Dar da-i si tu semne ca-l placi sa vezi cum reactioneaza. Asta ca sa fii 100% sigura. happy

| idonthavename12 explică (pentru Nemessys):

Grupul ala de baieti sunt cei mai buni prieteni laughing

| Nemessys a răspuns (pentru idonthavename12):

Clar. laughing)

| ElenaMaria201403 a răspuns:

Da, cred ca te place in mod sigur si n-o spun doar eu, o spune mai multa lume
incearca sa te uiti la video-uri gen "semne ca un baiat te place" si partea cu "un grup de baieti l-au impins spre mine" o sa o auzi in cel putin un videoclip
sper ca te-am ajutat