| tonyc7 a întrebat:

Credeti ca mai e valabil in ziua de azi proverbul "Barbatul trebuie sa fie putin mai frumos ca dracul"? Adica sa nu conteze prea mult aspectul fizic al barbatului atunci cand el vrea sa cucereasca o femeie frumoasa? Frumusetea fiind calitatea femeii!

87 răspunsuri:
| freshDEportocale a răspuns (pentru Drimmero):

Daca tu te compari cu Brad Pitt e clar

| freshDEportocale a răspuns (pentru Drimmero):

"Sunt destul de trecut prin viață". Nu pari. Pare că ai niste traume și complexe.

| Drimmero a răspuns (pentru freshDEportocale):

Am zis eu cumva asta? Sau doar asta ai inteles tu.
Eu stiu ca ai o trauma cu mine de ani buni dar nu e o scuza sa ti se ingheze ratiunea

| freshDEportocale a răspuns (pentru Drimmero):

Da, asta inteleg cand ești atât de fixat pe ideea ta încât negi experientele altora.
In a doua parte nici măcar nu incerc sa înțeleg ce ai zis

| Drimmero a răspuns (pentru freshDEportocale):

Nu-s fixat pe ideile mele, doar ma amuz cand incercati sa dati argumente pentru a minimaliza importanta fizicului, ipocrizia e mare, asta se stie. Pm, e natura umana pana la urma, nu am negat ca doar fizicul e important, sunt si alte calitati, dar alea fara sa te atraga SI aspectul exista degeaba, da, vei aprecia persoana aia dar sa vrei ceva mai mult nu. Eu cel putin asa sunt, iar multi care mi-au zis ca aspectul nu conteaza nu si-au luat urate, amuzant, nu?

| freshDEportocale a răspuns (pentru Drimmero):

Ce spuneam rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.

| Drimmero a răspuns (pentru freshDEportocale):

Stiu, e mai usor sa negi.
Da, am traume si complexe ca sunt constient ca atractia ti-o declanseaza fizicul in mare )))))

| freshDEportocale a răspuns (pentru Drimmero):

Ești cretin rolling on the floor noapte buna

| Drimmero a răspuns (pentru freshDEportocale):

Avand in vedere ca nu intelegi ce zic nu stiu daca sunt chiar eu cretinul...

| freshDEportocale a răspuns (pentru Drimmero):

Tu nu înțelegi ce ți s-a explicat și eu nu ma obosesc cu cretini rolling on the floor ești în lumea ta.

| Drimmero a răspuns (pentru freshDEportocale):

Cum reusiti unii sa va mai suportati de atata ipocrizie?

| freshDEportocale a răspuns (pentru Drimmero):

Fain mersi rolling on the floor cum spuneam, ești în lumea ta, orice experiență în afara de a ta e ipocrizie rolling on the floor psihoza

| freshDEportocale a răspuns (pentru Drimmero):

Daca erai trecut prin viață aflai că lumea e mai complexă de atât și nu a zis nimeni că fizicul nu e important dar uite cat preț pui pe el și tot nu te ajuta rolling on the floor big sad

| Drimmero a răspuns (pentru freshDEportocale):

S-a activat dihania. Am eu vreo vina ca daca nu ma atrage una fizic acolo se termina treaba?

| Drimmero a răspuns (pentru freshDEportocale):

Se vede ca ati invatat sa traiti cu ipocrizia, v-ati adaptat cu ea. Sunteti copii ma daca o dati in basme d-astea ca cele de mai sus "daca are umorul lui Nea caisa le da gata pe toate" fix de asta, dar ala sa aiba vreo 10 dinti lipsa, un ochi lipsa, sa fie ciung si batut de soarta, barbatul fatal ce sa mai.

| freshDEportocale a răspuns (pentru Drimmero):

rolling on the floor pentru ele nici nu incepe, lasă aroganta când ești virgin la 30 de ani
Și cu ipocrizia e și mai penibil că o dai când știm toți ce e de capul tau
rolling on the floor
Ți-am zis noapte buna de mult învață să te oprești la timp

"ala sa aiba vreo 10 dinti lipsa, un ochi lipsa, sa fie ciung si batut de soarta"
Sunt o grămadă așa casatoriti rolling on the floor) numai tu fat frumos cel gelat și singur

| freshDEportocale a răspuns (pentru Drimmero):

Încă plângi? rolling on the floor am dat unde doare

| Drimmero a răspuns (pentru freshDEportocale):

Virgin la 30 de ani
cand stim toti ce e de capul tau
Fat frumos gelat

Se vede ce stiti toti ce e de capul meu cand nici 5% nu stiti cine sunt : ) ) ) dar ma amuza orice presupunere despre mine, ma hraneste.

De fapt eu am lovit acolo a trebuit, ti-ai facut cont special sa imi dai replica, lasa vraja marii ca imi cauti atentia.

| freshDEportocale a răspuns (pentru Drimmero):

E 3 noaptea și tu stai pe TPU rolling on the floor) tot somer

| Drimmero a răspuns (pentru freshDEportocale):

Fabulos asa ceva...bai miss Piggy vezi ca si tu esti tot aici la ora asta. Inseamna ca imi permit sa fiu acum la ora asta.

| freshDEportocale a răspuns (pentru Drimmero):

Îți permiți când ai părinți miloși rolling on the floor

| Drimmero a răspuns (pentru freshDEportocale):

Ti-am demonstrat ca nu ma cunosti, cainii latra, ursul trece, exact asa esti tu si toate celelalte conturi ale tale sau astia de teapa ta.

| freshDEportocale a răspuns (pentru Drimmero):

Unde ai demonstrat ce? rolling on the floor Ai demonstrat că ești un cretin

| Drimmero a răspuns (pentru freshDEportocale):

Zic sa nu ne duelam in inteligenta ca iti mai faci inca 3 conturi ca sa "mi-o spui", stai cuminte. Daca te iau la bani marunti scot praful de pe toba din tine

| freshDEportocale a răspuns (pentru Drimmero):

Nu mai bea rolling on the floor asta îți lipsea

| Drimmero a răspuns (pentru freshDEportocale):

Acum m-am prins de ce esti tu asa pornita pe mine, oi fi urata...

| freshDEportocale a răspuns (pentru Drimmero):

Na comportament de om de 30 e ani, la 3:31 noaptea se cearta cu adolescente urate pe TPU rolling on the floor

| freshDEportocale a răspuns (pentru Drimmero):

Așa mila îmi e rolling on the floor cum e sa fii un băiețel de 12 ani blocat într-un corp de adult?

| Drimmero a răspuns (pentru freshDEportocale):

Ai efectiv nick-ul freshdeportocale, orice parere pe care o ai devine nula. Stiu, doare adevarul, te-ai simtit cum am zis de urata