| tonyc7 a întrebat:

Credeti ca mai e valabil in ziua de azi proverbul "Barbatul trebuie sa fie putin mai frumos ca dracul"? Adica sa nu conteze prea mult aspectul fizic al barbatului atunci cand el vrea sa cucereasca o femeie frumoasa? Frumusetea fiind calitatea femeii!

87 răspunsuri:
| freshDEportocale a răspuns (pentru Drimmero):

Un nickname normal rolling on the floor daca tu judeci oamenii după nickname nici nu mă mir că ești așa panseluta
Nu mai bine taci in loc sa adaugi puncte bonus la cretinitate?

| Drimmero a răspuns (pentru freshDEportocale):

Un nick iti poate sugera usor cam cu cine stai de vorba.
Sunt prea creier, te agit de la o replica la alta foarte usor, tu pana acum ai venit doar cu papagalisme repetitive, dupa ce ca esti probabil urata mai esti si plictisitoare, previzibila.

| freshDEportocale a răspuns (pentru Drimmero):

Mie nick-ul tau îmi sugerează o telenovelista rolling on the floor

| freshDEportocale a răspuns (pentru Drimmero):

Tu nu ești ăla de care trage toată lumea că are doar 3 subiecte de discuție? rolling on the floor
Chelie dinți și traume legate de mâncare?
Apropo
Când ești microbist faci parte din cea mai plictisitoare și tristă categorie de cocalari rolling on the floor
Ai dreptul sa comentezi din astea când o să ai pasiuni deosebite
Momentan ești mediocru

| Drimmero a răspuns (pentru freshDEportocale):

Doar atat poti, e oke. Nick-ul meu e original, in alta parte nu o sa-l mai vezi, pana si o cafenea si l-a pus si nu glumesc

| freshDEportocale a răspuns (pentru freshDEportocale):

Face mișto**

| freshDEportocale a răspuns (pentru Drimmero):

Mândria ta la 30 de ani rolling on the floor că ai Nick original pe TPU rolling on the floor mă faci să mă tăvălesc pe aici de ras

| Drimmero a răspuns (pentru freshDEportocale):

"Tu nu ești ăla de care trage toată lumea că are doar 3 subiecte de discuție? rolling on the floor
Chelie dinți și traume legate de mâncare?" Ma confunzi, mimoza, dar iar aceeasi placa? M am saturat.

De cand microbist=cocalar? )))) aici tu esti aia cretina. Suntem o categorie misto de oameni, nu exista pasiune mai misto si dinamica decat cea pentru fotbal, atat de pasionala care sa starneasca atatea emotii si trairi.

| freshDEportocale a răspuns (pentru Drimmero):

Microbist mereu a însemnat cocalar și e cea mai comuna păși pasiune pe lângă cea legată de masini.

Pasiunea de a sta pe scaun și a te uita cum se joaca alții rolling on the floor ba ești cel mai cretin om în viața
Cum reușești să respiri neasistat?

| freshDEportocale a răspuns (pentru Drimmero):

"atat de pasionala care sa starneasca atatea emotii si trairi"

Obsesii exista în orice domeniu rolling on the floor fanatici religioși sau microbisti, femei obsedate de cumpărături, tot pe acolo sunteți toți rolling on the floor

| Drimmero a răspuns (pentru freshDEportocale):

A insemnat cocalar in mintea ta ingusta, n-am cu cine. Refuz sa va mai dau argumente, traiti intr-o bula fara iesire.

Scuza-ma ca sunt la vreo 2000 de km fata de echipa favorita ca daca ma nasteam englez aveam viata de stadion, ii invidiez p-aia ca au aaa viata, e ceva unic.

| Drimmero a răspuns (pentru freshDEportocale):

Sa fii microbist e ceva aparte, nici macar religia nu se apropie de fotbal, e complet uitata cand vine vorba de sportul asta, de asta zic ca e cea mai nebuna pasiune, bolnava de-a dreptul, trebuie sa stii cum sa o tii in frau.

| freshDEportocale a răspuns (pentru Drimmero):

Fiecare cu cat poate rolling on the floor))

| Drimmero a răspuns (pentru freshDEportocale):

Pai chiar asa e avand in vedere ca pentru tine microbist=cocalar, practic ti-ai aratat limele...

| freshDEportocale a răspuns (pentru Drimmero):

Efectiv e cea mai banala pasiune rolling on the floor o are tot prostu

| freshDEportocale a răspuns (pentru Drimmero):

Microbist chiar înseamnă cocalar.
Daca erai mai evoluat psihic acum nu erai șomer.

| Drimmero a răspuns (pentru freshDEportocale):

Nu exista pasiuni nemaintalnite, toate sunt banale daca vrei sa o luam asa. Momentan n-are egal, sportul rege.

| Drimmero a răspuns (pentru freshDEportocale):

Vad ca insisti, nu esti intr-o pozitie avantajoasa sa-i faci p-aia cocalari, prosti.

P.S. recunosc ca e vina mea ca iti dau apa la moara dar esti amuzanta rau, maine o sa ma resimt dar mai arunc si eu un zambet cu o maimuta de la circ

| freshDEportocale a răspuns (pentru Drimmero):

Te bati cu scaune și îți trece rolling on the floor

| freshDEportocale a răspuns (pentru Drimmero):

Ideea e una și e simpla: nu poți vorbi de plictiseala și previzibil când ești cel mai banal om rolling on the floor stasul

| freshDEportocale a răspuns (pentru Drimmero):

Tu degeaba te dai cu gel și te fandosesti
Nu știu ce femeie ar sta cu unu care la 5 dimineața se cearta pe TPU de câteva ore cu copii rolling on the floor

| Drimmero a răspuns (pentru freshDEportocale):

Recunoaste ca te-a durut ca am zis ca esti plictisitoare, ai luat foc de atunci.

| freshDEportocale a răspuns (pentru Drimmero):

Nu a durut. A fost doar ironic venind din partea ta rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| AnemonaP a răspuns (pentru RTK):

Ia-le singur. Nu ele sunt problema, tu ești.

| tonyc7 explică (pentru RTK):

Site-urile astea au si ele rostul lor, altfel n-ar mai fi fost scoase. Sunt o modalitate de destindere, inainte de toate. happy

Răspuns utilizator avertizat