| CerBuuu a întrebat:

Credeti ca masturbare poate afecta cresterea penisului sau provoaca impotenta?

8 răspunsuri:
| Laurentiu_4547 a răspuns:

Singurul lucru pe care il poate afecta masturbarea este ejaculari precoce. Masturbarea este un lucru normal atata timp cat nu exagerezi, nu afecreaza cresterea penisului cu nimic. Mult succes

| CerBuuu explică (pentru Laurentiu_4547):

La ce te referi prin exagerat?

| Laurentiu_4547 a răspuns (pentru CerBuuu):

Adica sa nu o faci prea des in exces ca nu e bine.(o pe saptamana e destul de ok ). bafta

| YOLO3e333 a răspuns:

Nici vorba. Dar nu uita, nu exagera.

| YOLO3e333 a răspuns:

Sa nu practici traditionala "laba" exagerat de mult intr-un interval de 24 de ore. Ai sa razi, dar au murit oameni din aceasta cauza. Vorbesc aici de peste ~40 de ori. Acum depinde de fiecare organism.

| h3r a răspuns:

„Scade" mărimea penisului, ar trebui să ai grijă sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.poate duce la dezinteres total fata de sexul opus.

| CerBuuu explică (pentru anonim_4396):

laughing) Asta nu prea cred