| VrRos25 a întrebat:

Credeți că și femeile sunt perverse dar nu arată acest lucru?

Răspuns Câştigător
| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

Unele arata de nu se mai poate!

6 răspunsuri:
| anonimuIl a răspuns:

Femeile sunt exact cum sunt și bărbații.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oamenii sunt in general perverși, asta include și femeia și bărbatul, nu e o regula. Sa acuzi doar femeile indica misoginism.

| VrRos25 explică (pentru anonim_4396):

Nu toți.

| anonim_4396 a răspuns (pentru VrRos25):

Ești frustrat rău omule degeaba îți expui frustrările cu femeile aici că nu o sa remediezi nimic, te plângi ca o fetiță în loc să acționezi că un bărbat. Pe TPU nu o sa îți rezolve nimeni problemele. Maturizează-te că de aia te evita fetele

| Bazzed a răspuns:

Greșit, sunt perverse dar nu-ți arata ȚIE, restul mai au parte))))

| VrRos25 explică (pentru Bazzed):

Decât o fată perversă mai bine singur.