| LanguageMaster a întrebat:

Credeți că site-urile și aplicațiile de matrimoniale sunt bune pentru a cunoaște femei singure?

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu ajuta asa mult, astea isi fac cont la misto si da cu flit la toti barbatii. Daca toti lear ignora asa cum fac ele atunci sa vezi cum ne vaneaza in disperare

| AnemonaP a răspuns:

Da, insa, nu pierde mult timp in online pana sa va intalniti. Asa ai irosi timpul.

| Dariaa90 a răspuns (pentru AnemonaP):

Pana la urma, nici măcar sa te înscrii nu merita, dacă cauți o femeie independenta și care a atins nivelul in care știe ce și dorește de la viața, fii sigur ca nu o găsești acolo.

| RAY a răspuns:

Ich wiederhole einmal, omule contează aspectul fizic, acesta este determinant, eu recomand sentimente.ro,fa ți abonament și încearcă dar cu fete urate, eu am obs ca cei urâți cauta fotomodele căutați ma ca voi ca asa e normal

| mentholinks a răspuns:

Nu cred ca sunt prea bune.

| VoidEternal a răspuns:

Sunt bune ca să-ți distrugi încrederea în sine, să-ți pierzi vremea și să-ți faci nervi de pomană.
Nu știu dacă știai, dar fetele care sunt acolo au atins nivelurile maxime de inteligenta, realizare, iluminare, într-un cuvânt perfecțiune, iar daca vrei să atragi atenția cuiva de acolo, trebuie să fii cel puțin o treaptă peste nivelul... maxim.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi imaginez ca sunt bune pentru sex.

| TitoJacksana a răspuns:

Majoritatea se inscriu acolo doar pentru sex, slabe sanse sa-ti faci o relatie cu una de acolo

| Robert265 a răspuns:

Nu am incercat și eu mai bine caută pe afara sau când crezi că e momentul potrivit sa o bagi in seama

| PaulCos a răspuns:

Site-urile de acest gen, au ca scop profitul, nicidecum filantropia. Deci nu vor favoriza conexiunile intre sexe ci vor alimenta iluzia acestei conexiuni contra cost evident. De ce crezi ca un administrator al unui astfel de site nu isi va face 100 de profile false si va initia tot atatea dialoguri infantile, doar ca sa creeze iluzia ca acolo e animatie, cerand apoi bani pentru acces. Mai pe scurt este zugravita aceasta situatie de un proverb plin de adevar si intelepciune care spune ca " Desteptul promite si prostul trage nadejde".

| Dariaa90 a răspuns:

Într-adevăr, suntem intr-o societate f comoda, însă doar o poza de profil nu cred ca te ajuta mult, și nici socializarea acolo nu cred ca este atât de reala, antitudinea, gesturile si gândirea in timp real este multă mai sigura decât in mediul online, părerea mea bine-nțeles.

| JimiTheSmen a răspuns:

Celemai bune

| raulw a răspuns:

Este un mod bun de a cunoaște persoane noi. Motivele pentru care alegem astfel de website-uri sunt diverse, de la comoditatea/ confortul casei, la lipsa timpului, la posibilitatea de a putea selecta o persoană conform criteriilor tale, până la timiditate din viața reală. Ce trebuie să reții este că trebuie să ai răbdare pe astfel de site-uri (este un proces de durată), nu cum fac majoritatea, intră și gata, ei cred că pică femeile din cer peste ei. Ca să îți dau un exemplu, eu, personal, știu 7 cupluri care s-au format pe un astfel de site și sunt în ziua de astăzi o familie. Aceste exemple s-au datorat site-ului https://www.socializari.ro (fostul ClubInterzis).