| xzzzxzxxzxz a întrebat:

Credeți că sunt femei care fac sex cu patronii lor, unde ele sunt angajate? Care ar fi motivele pentru care o fată ar accepta să facă sex în birou cu șeful său?

8 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Normal ca sunt deoarece in ziaua de astazi la majoritatea locurilorde munca asta este o lege nescrisa in contract dar obligatorie cine cedeaza ramane cine nu pleaca (la unele nu la toate)

| xzzzxzxxzxz explică (pentru Freya1):

Așa este...Dar tu, personal, dacă ai găsi un job bine plătit iar patronul la care tu cucrezi, ți-ar propune într-o zi să faci sex cu el în birou la el, pentru o mărire de salariu. Ai accepta asta, sincer acum?

| Freya1 a răspuns (pentru xzzzxzxxzxz):

Am refuzat un loc de munca pentru ca mi sa cerut asta

| Hammurabi a răspuns:

Bineînțeles că sunt. Motivele? Păi cine nu are creier să se descurce la un loc de muncă, se descurcă cu ce are mai la îndemână. laughing

| sofisis a răspuns:

Normal ca sunt. In 90% din cazuri o fac pentru chestii materiale, siguranta, cadouri, salariu mai mare etc. Trist nu e asta. Trist e ca multe au familii acasa.
Mai sunt si restul de 10% care sunt amorezate pe bune de seful.

| FaraNumePls a răspuns:

Bani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur.Avantaje materiale.

| munteanuionvictor a răspuns:

Are ceva de câștigat.