| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca un baiat care te saruta mereu pe frunte sau pe nas, iti spune micuto, te ia in brate si te invarte mereu tine la tine?

Răspuns Câştigător
| simonafrumoasa a răspuns:

Mai intrebi, logic! chiar te iubeste.

18 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Daca o face numai cu tine,da, tine la tine.
Daca o face cu toata lumea sau cu ceva mai multe fete, ii esti doar simpatica si asa e caracterul lui, vesel, expansiv si protector!

| mona a răspuns:

Te respecta, tine la tine dar posibil sa tina mai mult ca la o sora

| MishikiCrisy a răspuns:

Nu stiu ce poate fi mai evident. :l...

| DarkTheory a răspuns:

Bineinteles ca iti vrea binele happy

| Azµre a răspuns:

Poate da poate nu, poate îi place să dăruiască afecțiune.

| Dariusuu a răspuns:

Da, chiar ține la tine. Dar fi atentă dacă ești singura fata la care face aceste gesturi.

| FadetoBlack a răspuns:

Dacă te-ar stânge toţi băieţi aşa, ai crede că toţi ţin la tine?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca nu are ganduri ascunse, da. Intreaba-l personal.

| Forev3rAlone a răspuns:

Da.
Cum tine la tine, asta-i alta poveste, insa da, tine la tine. happy

| lolylolypops a răspuns:

Tine la tine, asta e clar! Dar nu vrea o relatie amoroasa cu tine...

| Cocîrlăndosu a răspuns:

Greu de înţeles întrebarea ta! Oricum felul cum te alintă papagalul care se învârte în jurul tău, îmi aduce aminte de o fostă prietenă de-a mea din Japonia pe care o chema Micutzo Cecuray. Straşnică fată a mai fost!

Răspuns utilizator avertizat
| Zaied a răspuns:

Poate ca la o prietena sau sora mai mica in niciun caz ca la o iubita.

| PufoseniaDF a răspuns:

Ca la o prietena foarte buna.

| PsychologyCupid a răspuns:

Pe bune, daca fiecare fata a tinut la mine ca am facut asta, inseamna ca am ranit jumatate din liceu straight face. Pe bune, eu sper ca e doar un caz izolat al tau si ca doar iti place tie de el. Ma simt un pic rau acum straight face Pe bune, sa imi trimiti un mesaj daca afli ca te place, am ceva scuze de spus la cateva "zeci" de fete sad

| bogdann97 a răspuns:

Dda tine. Dar ca la o prietena buna. Ca la o sora! Funda?winking

| Zuzi_Zuzy_1988 a răspuns:

Da,eu cred ca tine la tine.:*

| FloryDllk20 a răspuns:

In niciun caz nu tine la tine ca la o iubita... te considera doar o prietena foarte buna si de aceea se comporta asa cu tine. Dar, avavnd in vedere ca unii baieti sunt cam greu de inteles si chiar timizi in unele cazuri, poate ca asta e felul lui pentru a-ti spune ca te place.