| getutageo a întrebat:

Poate pare stupid cand spun asta...dar nu pot sa cred ca un baiat poate iubi cu adevarat big grin voi ce credeti?

12 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu stiu ce ti se pare asa exagerat ca un baiat poate sa iubeasca cu adevarat, pentru ca se prea poate lucru asta

| ombladon a răspuns:

Ai probleme psihice, cum sa zici asa ceva?

| KasdfghjNY a răspuns:

Normal ca si noi iubim! Si baietii e suflete!

| neutrino a răspuns:

Scuze pentru raspuns: daca parintii tai te-au conceput fara sa se iubeasca, atunci ai tot dreptul sa gandesti asa, dar nu inseamna ca ai si dreptate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Getuta, nu este vina nimanui ca tu nu ai deschis ochii cand ai inceput o relatie cu un "comis voiajor", am scris asta deoarece toata lumea si-a dat seama de ce ai scris asa ceva, esecul tau in relatiile de prietenie nu trebuie sa te faca sa generalizezi. Ori nu ti-ai descoperit adevarata valoare si nu sti sa ti-o pui in practica ori esti prea naiva

| Xenya a răspuns:

Dar de ce nu? Si ei sunt suflete si au sentimente.

| 17Constantin a răspuns (pentru Xenya):

Nu ti-ai pus intrebarea cine sufera mai mult dupa o despartire, pai iata eu iti spun - noi baietii suferim cel mai mult. apoi iata daca nu crezi ca si noi putem iubi du-te la spital ca esti bolnav psihic...

| GoBackInFuture a răspuns:

Rasistule! Nu e adevarat!

| JustMeNck a răspuns:

Normal ca poate iubi cu adevarat...happy

| Ciprian16 a răspuns:

Inseamna ca inca nu te-ai indragostit! Crede-ma ca poate!

| RoxRoman a răspuns:

La fel cum parintii tai te-au facut pe tine asa m-au facut si ai mei pe mine, daca nu ai fi u nu ar fi iubire sau esti o greseala...nu stiu daca ma intelegi dar crede-ma ca si un baiat poate iubi o fata. sunt baieti care iubesc mai mult decat o fata.

| BiaBianca33 a răspuns:

Sigur ca poate... dar probabil nu l-ai gasit tu! pa-pa