| Mis5Sophie a întrebat:

Credeti ca un baiat poate plange dupa o fata? happy

Răspuns Câştigător
| VIPlidia a răspuns:

Cu siguranta! Pana si mie mi s-a intamplat! Intr-adevar rar vezi un baiat suspinand,dar te asigur ca ei sunt mai sensibili ca noi, dar stii cum e...le este frica ca nu ne batem joc de ei, tocmai de asta sunt putini mai "duri" thinking sa zicem

10 răspunsuri:
| Mirela_7378 a răspuns:

Da,cei sensibili.

| VacutzaRoscata a răspuns:

Normal,si ei au sentimente chiar daca unii fac pe tipii macho si nu le arata

| math a răspuns:

Da,Da,Daaa! big grin Daca o iubeste cu adevarat, te asigur ca varsa si niste lacrimi, in secret!

| Roza21 a răspuns:

Daca el chiar tine la ea da se poate.

| Smekheritza a răspuns:

Nu

| Cristi441 a răspuns:

Daca iubeste pe cineva si se cearta sau il respinge normal ca plange dar singur in casa pentru ca niciun baiat nu vrea sa isi arate partea sensibila fata de alti prieteni, prefera sa fie vazut de ceilalti ca fiind un tip puternic si care nu "sta intr-o fata" chiar daca e iubirea vietii lui.

| LiviuAlan a răspuns:

Da,si eu daca speranta era distrusa as fi plans cand o fata mi-a zis nu...Citeste-mi intrebarea ca am postat acolo.

| Missdaydreaming a răspuns:

Da, cei capabili sa aiba sentimente pentru una happy in ziua de azi cam putini

| mishu22 a răspuns:

Bineinteles! si e o prostie ca sta ascuns fara sa il vada vre un prieten! pentru ca daca e prieten cu adevarat il va intelege si nu va ride de el! eu am plins cand m-am certat cu prietena si m-a vazut! apoi a inceput sa plinga si ea si neam inpacat pentru ca nea-m dat seama ca ne iubim!

greece12
| greece12 a răspuns:

Da.
Baietii sunt mult mai sensibili decat fetele,e timpul sa afli si tu lucrul asta,pentru ca probabil nu-l stii daca intrebi ce intrebi.
Duritatea lor e numai vitrina,se ascund in spatele ei,nu-si lasa la vedere inima, cum fac fetele.
Baietii plang, dar prefera s-o faca in singuratate.