| Shadowfox a întrebat:

De ce un baiat plange dupa o fata?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Noi barbati nu iubim des, dar si cand iubim e jale de noi sincer, foare mult iubeste barbatul prima fata apoi dezamagit isi pierde credinta si devine misogin asa se intampla cu majoritatea

10 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Pentru ca e ceva normal, nu e nimic neobisnuit in asta happy

| lovegirl15 a răspuns:

Nu e scris nicaieri ca un baiat nu poate plange, mai ales dupa o fata pe care o iubeste. Poate plange deoarece ii e dor de ea, deoarece tine prea mult la ea si nu vrea sa o piarda, fie pentru ca fost dezamagit de ea.
E bine sa plangi din cand, chiar daca esti baiat. Doar stii vorba aia: ''Si baietii plang cateodata!''

| RainmakerX a răspuns:

Pentru ca este sensibil, da exista si baieti sensibili!
A tinut mult la acea fata, cine stie ce asteptari avea de la ea si a fost dezamagit...atata tot.
O sa-si revina cu timpul. A pus mult prea mult suflet in relatie. S-a atasat prea mult de acea fata.
O sa-i treaca!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru că o iubește.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca fetele plang mai repede.

| Zedge a răspuns:

Din acelasi motiv din care o fata plange dupa un baiat.

| Nustiucinece a răspuns:

Pentru ca e prost?

| toleagiulia a răspuns:

O iubeste prea mult ca sa o piarda

| PrettyLittlePsycho a răspuns:

nu plange, are ceva in ochi, lel.

| AsteptareaMoarteNuAre a răspuns:

De tristete.