| YukyTsukiyomi a întrebat:

Credeti ca un baiat se poate schimba pentru o fata?

Răspuns Câştigător
| SabinaRsT a răspuns:

Da, cu siguranta. Mie mi s-a intamplat, baiatul de care imi placea foarte mult avea un anturaj mai mult deca defectuos si un comportament oribil, nu cu mine, cu cei din jurul lui. I-am spus ca daca vrea sa fim impreuna, am nevoie de o schimbare din partea lui, si a functionat. S-a lasat de fumat, racise relatia cu 'prietenii' lui si se comporta mai frumos, dar si el si-a dorit asta.
Sper ca te-am ajutat.happy

5 răspunsuri:
| Chαяtreux a răspuns:

Da, se poate. Desi nu-I ok

| Dariusuu a răspuns:

În unele cazuri da, dar depinde de fiecare în parte.

O zi frumoasă îți doresc.

| ellaells a răspuns:

Daca o iubeste cu adevarat, cu siguranta se poate schimba. Asta daca nu vrea sa o piarda happy

| bossnomberone a răspuns:

Sincer sa fiu cu tine nu nu se poate schimba, sau daca se va schimba nu va fi mereu, eu unul imi place sa umbu dupa multe multe fete, si nu o sa ma schimb pentru niciuna pentru ca imi place sa am mai multe, dar totusi de una ma indragostisem cu adevarat si am renuntat un timp la celelalte insa eu fiind invatat cu mai multe am revenit din nou la obiceiurile mele. E greu sa te schimb dar totusi odata si odata va trebui sa ma schimb dar peste cativa ani buni pai acum am 19 ani, insa pe la 28, 29, 30 mai devreme sau mai tarzizu va aparea un copil si va trebui sa ma schimb si sa raman lla cea ce imi va darui copilul. cred ca e cel mai bun raspuns si merita funda plus ca ti-am raspuns cu seriozitate.

| qasdw a răspuns:

Depinde de marimea sanilor!