| euGEN_8611 a întrebat:

De ce o fata plange dupa un baiat?

Răspuns Câştigător
| flory_9483 a răspuns:

Pentru ca a pus sufelt in acea relatie si pentru ca il iubeste.

18 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

E hurt, mai si se descarca plangand. Ce ai cu fata?phbbbbtDaca baietii sunt asa de devil si fac fetele sa planga ce sa le faci?thinking Mai grav e cand tipul plange dupa fata.De fapt, nu e grav e penibil.Am vazut de curand o astfel de scena si singura chestie m-a oprit sa nu ma prapadesc de ras a fost faptul ca m-a durut maseauahee hee

| NickiMinaj a răspuns:

Pentru ca a tinut mult la el si a dezamagit-o, probabil. Dar este o faza trecatoare si oricum va exista si reversul medaliei cu siguranta. tongue

| Rukhsandra a răspuns:

Nu stiu de ce s-a trimis de 2 ori...scz

| Rukhsandra a răspuns:

Ai dreptate coco -de proasta... niciun baiat nu merita sa plangi dupa elwinking

| BRG a răspuns:

Şi eu a-m plîns şi nu doar pentru o fată, dar asta-i viaţa timpul trece şi sigur sentimentele se schimbă chiar dacă nu o poţi uita niciodată pe acea persoană, mai devreme s-au mai tîrziu o să cunoşti adevărata iubire şi persoana potrivită, şi î-ţi vei da seama că oricum acea fată s-au băiat pentru care ai plîns nu era de fapt omul potrivit.

| Asiryx a răspuns:

Plange pentru ca il iubeste, degeaba spuneti voi ca e proasta/nu gandeste etc. asta e semnu existentei adevaratei iubiri.

| Puf a răspuns:

Ori a iubit prea mult, ori doar de ciuda ca si-a pierdut timpul de aiureabig grin. Daca exagereaza in plans inseamna ca e fraiera si nu isi da seama ca exista o multime de baieti care ar stii sa o iubeasca si sa o respecte pentru ceea ce este!

Janina
| Janina a răspuns:

Plange pentru ca nu are inteligenta necesara sa isi dea seama ca lumea nu se invarte in jurul unui barbat.

| 16.laura.16 a răspuns:

Din acelasi motiv pentru care si un baiat plange dupa o fata.
Oooops, v-am demascat? Scuze!

| mihaela_7412 a răspuns:

Pai stii cand tii la cine nu te mai gandesti ca mai sunt si alti baieti si plangi dupa unu crezand ca numa el e si nu mai sunt altii ca el si eu am palns mult si abia acum imi dau seama cat de ...am fost nu se merita sa plangi cine te iubesti nu te va face sa plangi

| bOse a răspuns:

Plange pentru stie ca a gresit si stie ce a pierdut.

O zi buna

| Fuck Googăl. Ask me! a răspuns:

De fericire? laughing

Probabil s-a atasat de el, iar fara el ii e cam greu.
Sau unele vad intr-un baiat un zeu. rolling eyes Lol. Stai linistit ca va veni si randul baietilor, stiu eu asta! laughing Pup.

| Tufuu24 a răspuns:

Iti spun eu de ce plang dupa un baiat. Pentru ca sun fata! Si in general cele care pun suflet in relatie asta fac. Pentru ca tine la el, si de zbate ca relatia sa fie ok si el isi bate joc de ea. DE ASTA!

| Georgix a răspuns:

Flory are dreptate.happy
Dar nu ar trebui sa se intample asaa...fraiere cele care se jelesc.chatterbox

| mikaela25 a răspuns:

De proasta...hee hee

| Ellameh a răspuns:

Ce intrebare... Un baiat nu plange si el dupa o fata cand sufera dupa ea?

| Rallu a răspuns:

De fraieralaughinglaughing

| teador a răspuns:

Pentru ca este ranita si probabil il iubestehappy