| Octaviana_9832 a întrebat:

Credeti in ce spun astrele? Adica se spune ca unele semne [de ex: apa si foc nu pot avea o relatie]. Varsator [zodie de foc] cu Pesti [zodie de apa] credeti ca nu s`ar potrivi? Daca ar avea o relatie nu ar dura sau nu tineti cont de acest lucru... doar dragostea invinge totul? happy.

7 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Nu cred în zodii pentru că de multe ori chestile astea mi se par fără sens, cunosc un cuplu vărsător peşti şi sunt împreună de ceva ani, deci chestia că nu durează e falsă. Trebuie să te iei după ce simţi dacă-l iubeşte te iubeşte atunci evident că durează! Baftă!

| Vizitiul a răspuns:

Nu vreau sa-mi sugestionez negativ creierul cu astfel de porcarii. Relatia tine atata timp cat exista iubire, respect, fidelitate si intelegere. Astrele nu pot influenta cu nimic viata sociala sau de cuplu a oamenilor.

| lays a răspuns:

Mama-pesti, tata-varsator. divort, scandaluri, etc! deci, multa bafta!

| Instinkt a răspuns:

Din cate stiu varsatoru e semn de aer eu fiind varsator recunosc ca suntem ff excentrici cand vine vb de relatii

| Muceas a răspuns:

Musculoasa Pisi, in dragoste totul e permis smug Eu sunt pesti si cea mai buna prietena a mea e leu straight face Am avut o prietena care era EXACT in aceeasi zi cu cea de acum, dar cu care nu ma intelegeam DELOC. Conteaza cum se comporta persoanele, educatia etc. Dragostea... e mare in lumea astawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desi sunt pasionata de horoscop, iti pot raspunde ca intr-adevar ai dreptate aici:doar dragostea invinge

| chatalina a răspuns:

Cei ce nu cunosc limbajul astrelor normal ca nu stiu...sunt importante mai multe aspecte pentru o interpretare