| anonim_4396 a întrebat:

Credeti in dragoste la prima vedere? Adica ma refer la acel sentiment cum simti fluturasi in stomac sau ceva de genu..vi s-a intamplat vreodata? big grin

16 răspunsuri:
| Dollicious a răspuns:

Nu, e imposibil sa fie mai mult de o simpla atractie la prima vedere.

| h3r a răspuns:

Da, da... reacția aia : uuu, ce drăguț!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Sincer nu cred in dragoste la prima vedere.
Te pup!

| sayWhaaat a răspuns:

Dragostea la prima vedere apare la varstele fragede, mie mi s-a intamplat pe la 12-13 ani, insa de atunci niciodata.

| stark47 a răspuns:

Uite eu am intalnit pe cineva vara asta si din prima clipa cand am vazut-o m am simt atras de ea ca un magnet.din nefericire, aceasta dragoste la prima vedere chiar exista.insa nu e prea OK ca sa-i dai curs inainte sa cercetezi putin terenul inainte sa pasesti pe el

| andru10best a răspuns:

Da. Este super mai ales atunci cand nu iti gasesti cuvintele si ramai blocata cu privirea la el si orice ai face totul iese facut cu stanga.

Sper sa traiesti si tu sentimentul asta si momente frumoase.

| ellaells a răspuns:

Nu cred in dragoste la prima vedere, dar mi s-a intamplat sa simt fluturasi in stomac si pot sa spun ca e unul din cele mai frumoase sentimente, chiar daca la final se termina urat...

| cllaudDia a răspuns:

Nu cred ca exista dragoste la prima vedere. Poate doar ca atractia sa fie destul de mare, dar de dragoste in niciun caz.

| secret093 a răspuns:

Da, si pot spune ca e cel mai frumos sentiment pe care orice om il poate dobandi. E minunat, cand esti cu persoana iubita simti acei numiti ''fluturasi'' si observi ca nu te mai intereseaza nimic din jurul tau decat acea pesoana. Observi ca pe zi ce trece esti din ce in ce mai gelos si incerci mereu sa fii langa persoana draga, iar daca acest lucru nu se poate, devii stresat si ingrijorat ca oricand o poti pierde. Daca esti sigur pe tine si pe persoana cu care imparti si bune si rele, pe care tu o iubesti, nu ai de ce sa iti faci griji de sentimentele voastre.

Răspuns utilizator avertizat
| crash15 a răspuns:

"Da" la ambele intrebari. Eu am acum un "crush", desi nu ne cunoastem de mult. Si nu sunt chiar asa emotionata in preajma lui, dar mi-e teama sa nu ma fac de ras.

| iiLarisse a răspuns:

Mhm din pacate mie. e un sentiment foarte frumos ce rar il mai vezi la cuplurii dar el exista daca iubesti si esti iubit e cel mai frumos lucru patit vreodata si simti fluturasii, si nu ai pofta de mancare si te gandesti doar la persoana respectiva

| iiLarisse a răspuns:

Eu una da consider cel mai frumos sentiment, cand esti iubit da si iubesti ai fluturasii, te gandesti doar la el nu ai pofta de mancare esti ametit si suspini incontinuu :*

| Plusel a răspuns:

Da... de multe ori!

| K1dduu a răspuns:

Cam rar dragoste la prima vedere, mai bine zis atractie fizica big grin

| 4prra7bxx a răspuns:

Nuhappy