| KDily a întrebat:

Credeti in dragoste la prima vedere? Vi s-a intamplat vreodata? big grin

Răspuns Câştigător
| Hugg a răspuns:

Da, sincer chiar exista, mie mi s.a intamplat, dar nu a iesit prea frumos, em ajuns sa il iubesc foarte mult si nu am putut fi cu el pentru ca sta in Spania. Asa ca ai grija de cine te indragostesti, e greu sa il uiti pe cel pe care il iubesti happy funda?

14 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Orice este posibil, eu nu am pățit așa ceva!
Pa, pa.

| Heather2001 a răspuns:

Da mi s-a intamplatlove struck

| Metempsihoza a răspuns:

Cea de la prima vedere e atractia si intr-adevar de la ea porneste marea iubire, dar mare iubire de la prima vedere... neh. Sunt cazuri in care la prima vedere ti se pare mega-urat X, dar dupa ce-l cunosti esti in love pana peste urechi

| Arhanghel a răspuns:

Da,cred...si mi s-a intamplat.pacat k nu a fost reciprocrolling on the floor

| Sunshine18 a răspuns:

DA!
a fost prima si singura mea dragoste adevaratastraight face

| papusikk a răspuns:

Nu cred l inceput este doar atractie care poate fi confundata cu dragoste dar p parcurs te indragostesti cand incepi sa cunosti mai bine persoana

| zambettrist a răspuns:

Bineinteles cred si mi s-a intamplat

| Sihastrul a răspuns:

Atractie sub toate formele sale, da... dragoste, sigur nu.Coup de foudre...doar in literatura si filme, real doar o banala atractie.

| Ady192 a răspuns:

Da normal...cred in ea si mi s-a intamplat...

| Ali191 a răspuns:

Asa si asa
dar stiu persoane carora li s-a intamplat

| ioanaccc a răspuns:

Cred. Da mi s-a intamplat, chiar acum 3 zile in tranvai :o love struck.

| Soffia17 a răspuns:

Da mi s-a intamplat era acum 2 ani.
Prima data l-am vazut mi s-a parut dragut happy,
Si dupa aia m-am imprietenit cu el si am inceput sa-l iubesc.
Si cred ca nu mai incetez. >big grin

| KDily explică (pentru Soffia17):

Si cel pe care il iubesc eu...e tot in Spaniastraight facestraight face

| Sycron a răspuns:

Bineinteles cred si mi s-a intamplat si mie cand eram mai mic happy