| fallen_8891 a întrebat:

Credeti in dragoste la prima vedere si daca da explicati-o...as vrea sa vad ce parere aveti despre ea si cum credeti voi ca se manifesta aceasta! astept raspunsuri si vreau raspunsuri serioase, nu seci!

3 răspunsuri:
| EuCuTine a răspuns:

Eu nu cred pentru ca eu daca vad o fata superba pentru alti poate pentru mine este naspa. Eu caut o fata dupa cum arata ( bine si dupa asta dar nu dau multa importanta ) mai mult sa ma inteleg cu ea si comportamentul. Daca vine ( sry de ce zic ) la mine thinking Gina Pistol sau orice femeie din tara si din lume si imi zice "vreau sa fii iubitul meu " ii zic nu pentru sentimente dar daca este bogata ii zic da dar nu stau mult cu ea ( am banii chiar destui ). Dar mai sunt unele fete care atunci cand le vad lesin dupa ele chiar daca alti zic ca sunt naspa.

| Lluvia a răspuns:

Da cred :X. din pacateoh go on
Eu pot sa zic ca m-am indragostit la prima vedere, insa tipul nu era chiar ...in fn oh go on
Important e ca inainte sa cunosti persoana foarte bine. Si cel mai bine e sa nu iti faci iluzii de la inceput. Lasa totul sa decurga de la sine.happy

| sweetgirl9 a răspuns:

Da cred. adica e ceva ce se intampla de la sine e ceva spontan un fel de magie... totusi cred ca mai mult e o atractie nu chiar dragoste... nu te pripi la alegeri ca poti face greseli destul de mari aparentele inseala.lasate puratta de val sa nu prea mult adica tine totusi ochii deschisi