| Lauraaxx a întrebat:

Credeti in dragoste la prima vedere?batting eyelashes Si daca tot raspundeti explicati si de ce :*

Răspuns Câştigător
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Nu,eu prin dragoste la prima vedere inteleg ca e un fel de atractie.Nu ai cum sa te indragostesti de oricine fara sa il cunosti cu adevarat.

3 răspunsuri:
| xD101 a răspuns:

La prima vedere nu te poti indragosti, doar sa simti o atractie fata de acea persoana.Mi s`a intamplat si mie puppy dog eyes e frumos sentimentul dar nu se poate spune ca e dragoste, pana nu cunosti mai bine acea persoana.

| Deniise a răspuns:

Sincer...da cred! Cred petru ca dragostea la prima vedere este ceva atat de special si de inocent incat nu poate fi o aberatie day dreaming:*!

| RELIABLE a răspuns:

Da cred datorita legii rezonantei.