| szmotovio a întrebat:

Credeti in faza ca daca te uiti la fix la ceas cineva te iubeste?

15 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

Nu,e o prostie.

| CoquineNoire a răspuns:

@Klepto m-ai strigat? da, te iubesc mult de tot, maine divortez de spalacitul ala.
ce ma mai dau ceasurile fixe de gol!

| CoquineNoire a răspuns:

@Klepto, ce kinky esti, văd că ții două dildăuri atârnate in ceasul ala.
cand bate ceasul fix, incep alea sa vibreze, asta e un semn ca cineva te iubeste.
zici ca mai ai si niste coarne? sa mi le dai sa i le pun lui Brad, ca semn de "iubire".

| TeoPT a răspuns:

Nu. Ceasul, ei bine, e un ceas, arată doar ora și atât straight face

| Klepto a răspuns:

Ma uit la ceas la fix si ma gandesc la Angelina Jolie, asta inseamna ca ma iubeste?
Grow up...

| Klepto a răspuns:

@BlahBlah deci te excita ceasurile nu? Uite ce am in casa http://www.hiwtc.com/photo/products/36/00/36/3612.jpg
daca tot nu esti interesanta 100% iti arat si coarnele mele de cerb lopatar.

| Klepto a răspuns:

@BlahBlah Vibratoare sunt sus, iar alea de jos sunt tacuri, iar dildourile nu vibreaza ci canta ca si http://www.youtube.com/watch?v=tHM92kmYS5k, coarnele da-i-le de cap lui http://www.flowers4you.ro/detalii.php?det=brad_festiv_de_craciun ca el ii bun doar de Craciun.

| mona a răspuns:

Nu prea cred

| Marius2011 a răspuns:

Nu e adevarat desi la mine se intampla laughing si la mine si la prietena mea sa ne uitam la fix laughing

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Eu nu cred...
E exact cum a spus kleptowinking

| Marghioalaa a răspuns:

Eu una nu cred

| iPetraAnime a răspuns:

Nu. Este doar o superstitie. Sunt sute de superstitii...si nu am vazut nici una care sa fie adevarata.
bye bye

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tie cand iti bubuie capu', la fix sau la si 20?

| ilie05 a răspuns:

Nu cred deloc. e ceva banal

| by17 a răspuns:

Clar nu! laughingAdica. ce legatura sa fie intre a fi iubit de cineva cu faptul ca din 60, in 60 de minute se face ora fixa?laughing Evident ca cineva tot te iubeste, dar ca te uiti la ora fixa. e doar o coincidenta