| aliceantonella07 a întrebat:

Voi credeti in tampenia aia ca daca te uiti la ceas si e ora fixa te iubeste si daca e "59" te inseala?

25 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Tâmpenii,mami,tâmpenii.

| CoffeeTIME a răspuns:

Logic... scopul meu in viata este sa ma uit la ceas. si cand dorm imi pun alarma la fix ca sa fiu sigura ca ma iubeste.

| Ashadow a răspuns:

De ce crezi ca e o prostie, te-ai uitat cand era 59?

| Xtadelo a răspuns:

Oare cine ma iubeste? thinking

| Speed99 a răspuns:

Ai vrut sa postezi ceva amuzant?! yawn

Răspuns utilizator avertizat
| Speed99 a răspuns (pentru aliceantonella07):

Logic ca nu..doamne rolling on the floor
P.S : Stii superstitia ca daca te uiti la ceas si este 24:61 inseamna ca te urmareste...

nimeni? :O

| Fridăm a răspuns:

La ' 01 ' te înşală.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, dar cred că dacă te uiţi la ceas şi vezi că e "61" ori ai un ceas şmecher ori ai probleme cu capul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, dar nu sub forma asta.
Dacă e și 59 cred că mai e un minut până la și fix, iar dacă e fix, e cu un minut mai mult decât și 59. Dacă e altfel, mă înșeală. Privirea.

Răspuns utilizator avertizat
| 00AName00 a răspuns:

Nu.

| OskarRM a răspuns:

Probabil dacă ora ar fi avut 70 de minute şi la minutul 69 s-ar fi inventat o superstiţie, o altfel de superstiţie...if you know what i mean.

| SootheMySoul a răspuns:

Nu

| NoLiesJustLove a răspuns:

E o tampenie.nu cred

| AleXisAleXis a răspuns:

La 59 te inseala la 00 te iubeste si la 01 te iubeste si mai mult Si la 02 iar te inseala. E ca vremea laughing
Nu este ceva adevarat este ceva pentru amuzament laughing

| CristinaElena96 a răspuns:

Desigur ca nu.

| Iubareata22 a răspuns:

Nu am mai auzit asa ceva. Totusi, nu cred. N-are sens! Ce treaba are ceasul cu iubitul?! (in cazul tau cu iubitul)

| CuteCurly a răspuns:

Nu... Oare cine crede?

| Rooksee a răspuns:

Nu. Eu cred ca in vestul salbatic te impusca cineva la fix. Nu cred in superstiti. De ce sa imi limtez viata dupa asemenea chestii.

| ჯpLaNe a răspuns:

Nu laughing sunt doar vorbe nu-i nimic adevarat...

Răspuns utilizator avertizat
| Incepator01 a răspuns:

Si daca e "37" cumpara o tigaie dry cooker. Cum sa nu cred? :o

| BloodyThoughts a răspuns:

Bine că nu e 69laughing)

Întrebări recente