| puffika a întrebat:

Credeti in iubirea secreta? Credeti ca o persoana va iubeste in taina si asteapta momentul potrivit sa va spuna? Nu stiu dar mi se pare cel mia romantic fel de a iubi.

Răspuns Câştigător
| mihaelaa18 a răspuns:

Buna,chiar eu am trait o perioada in iubire secreta,placeam un baiat din clasa si asteptam momentu potrivit sa ii spun ca il plac,dar din pacate a fost prea tarziu si nu sa mai putut face nimicstraight face,despre iubire secreta as putea sa spun ca oricat de mult ti-ar place de cineva tot va veni acel moment ca sa ii spui ceea ce simti pentru el, parerea mea este ca atunci cand iti place de cineva ar trebui sa ii spui, sa nu astepti un moment anume pentru a ii marturisi pentru ca indiferent de raspuns viata merge inainte.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cazuri de iubire secreta sunt la copii mici care nu au curajul sa se marturiseasca.

| AnGeL a răspuns:

Da dar la un momentdat trebuie sa isi marturiseasca iubirea

| puffika explică:

Nu e adevarat, nu multi au curaj.