| BeeaSweet_3855 a întrebat:

Credeti in relati la distanta? funda:X

Răspuns Câştigător
| Picasso a răspuns:

Nu,daca vrei sa afli! intrebi si de ce?

12 răspunsuri:
| AliceHappyGirl a răspuns:

Da, cred, insa doar daca cei implicati in relatie sunt seriosi, care isi iubesc cu adevarat partenerul/a si relatia lor este bazata pe incredere toatala, pe iubire, pe respect.

| BlueBird a răspuns:

NU! Nu au mers niciodata happy. Sper ca te-am ajutat. pa! happy

| BRG a răspuns:

Nu

| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Nu cred,pentru ca mi se pare un mod d a tine ocupat pe celalalt,pierdere d timp as putea spune ca vrand nevrand in timp oricat d mare este dragostea se pierde, apar indoieli, mii d intrebari fara raspuns...pentru a avea o relatie cu cineva trebuie ca acea persoana sa fie langa tine, sa o atingi, sa fie cu tine la bine si la greu. funda?

| ruPfashu a răspuns:

Poti sa-i dai funda lui Alice. Total de acord cu ea.

| Forevăr a răspuns:

Nu si sa iti explic de ce : Pentru ca sa spunem ca unul e in Galati si unul in Timisoara, sa spunem ca se intalnesc de 2-3 pe saptamana. El poate sa fie cu alta in timp ce se intalneste cu iubita lui si ea la fel, si asa nu mai exista relatii la distanta.

| whoocares a răspuns:

Da. din moment ce se cunosc "riscurile" si ambii parteneri sunt de acord. e ok.

| Anonim_7591 a răspuns:

In astfel de situatie depinde de distanta, de relatie de oameni nu pot spune ca, cred sau nu

| Pandaaa a răspuns:

Uite aici la raspunsuri. poate te ajuta.

http://www.tpu.ro/......una-sau_1/

funda? ;;)

| NightHeaven a răspuns:

Cred in relatii la distanta insa nu cred ca s-ar putea concretiza atat de bine ca si relatiile apropiate. Este cam greu in relatia la distanta fara sa poti atinge persoana respectiva fara sa poti sa iesi la plimbare sa saruti sau eventual sa pierzi timpul tinandu-te de mana cu cine vrei tu. Exista insa zeci si mii de oameni care au avut relatii la distanta si s-au materializat si merg foarte bine asa ca da...cred si in relatii la distanta. NightHeaven

| Cristina1010 a răspuns:

Nu prea deoarece exista ispite