| adelina73 a întrebat:

Cu 3 saptamini in urma am facut dragoste cu prietenul meu si prezervativul s-a rupt tocmai in momentul in care el a ejaculat.Imedia am plecat la farmacie si am cumparat pastile(escapele). A doua zi, am avut parte de aceiasi surpriza...doar ca prietenul meu nu reusise sa ejaculeze(nici macar nu era pe-aproape). Dupa 3-4zile de la incidente mi-a venit menstra(fiind o urmare a consumarii pastilelor, in mod normal ar fi trebuie sa-mi vina vu 2 saptamini juma mai tirziu).
Intrebarea mea e urmatoarea:e posibil sa fi ramas insarcinata daca am avut ciclu in urma incidentelor si a consumarii anticonceptionalelor de urgenta?
Va multumesc pentru raspunsuri:*

4 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Nu esti insarcinata, stai linistita.

| Romancutza a răspuns:

Nu, nu esti insarcinatawinking

| zeg685 a răspuns:

Ei da de unde esti baiat nu numai fetele pot face

| slava5554 a răspuns:

Nu n-ai cum sa ramii insarcinata.