| chiftelutacrocanta a întrebat:

Cu ce ne ajuta iubirea in viata?

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Man omul are nevoie de toate in viata, e ca a spune da mancarea cu ce ne ajuta? faza e ca in ziua de azi traim intr-o lume plina de tarfe, ipocrite, materialiste care nu merita iubire

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Cand ai sa intarnesti o fata serioasa,sincera mai vorbim,nu ai ce intelege nici freud nu lea inteles,nici barbati nu sunt mai sinceri, serioasi, eu nu sunt misogin pentru ca nu nu tin partea nimanui, parerea mea nu exista fete sincere, seerioase tu poti visa la tot ce vrei

| Nemessys a răspuns (pentru RAY):

,,Nu exista fete sincere, serioase"
Hai sa mori tu nene? Bagi mana in foc?

| RAY a răspuns (pentru Nemessys):

Da man bag mana si in lava ca nu exista romance sincere

| Nemessys a răspuns (pentru RAY):

laughing Abia daca stii 0. 0001% din fetele din Romania si tu zici ca nu exista. Eu bag mana in foc ca exista. De ce? happy Pentru ca cunosc una ^_^

| RAY a răspuns (pentru Nemessys):

Tu poti crede orice doresti eu nu cred asa ceva

| UzOm a răspuns:

Iubirea este un paravan dintre realitate și tu.

| ℛąin a răspuns:

Cu nimic.