| stefanutzstefan a întrebat:

Cu ce sa ma imbrac la banchet vreau multe sugestii si linkuri

3 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Aici unde ai postat, nu vei primi raspunsuri multumitoare, dupa cum vezi.
Posteaza la Beauty & Fashion.

| andreiemil a răspuns:

In primul rand trebuie sa te speli, dupa aceea lenjeria intima, iti iei o bluzita si o fustita, iti iei ceva in picioare de preferinta pantofi sau cizme de cauciuc, pentru intemperii este buna o pelerina de ploaie, optional poti lua cu tine o lopetica si un saculet de nisip daca este gheata afara

| warriorboy4 a răspuns:

Du-te in costumul lui Adam happy
Cu siguranta vei fi in centrul atentieiwinking