| stefanutzstefan a întrebat:

Cum sa ma imbrac la banchet vreau multe sugestii dar si linkuri sunt baiat

3 răspunsuri:
| mihaela2808 a răspuns:

Poti daca este banchetul din vara poti incerca o pereche de blugi subtiri si o camasa poti incerca adidasi sau pantofi coafura daca vrei chiar sa arati bine incearca o creasta nu purta cravata parfumeaza-te bine si o sa fi cel mai tare.BAFTA!

| xSkrilleXs a răspuns:

Eu nu sunt baiat, dar ma pricep la vestimentatie, poti asorta o pereche de blugi cu o camasa sau cu un sacou purtat peste tricou si pantofi sport, iar la sacou sa ii indoi manecile, sau poti purta o tinuta casual, poate fi alcatuita dintr-o bluza sau un tricou, o pereche de pantaloni mai pretentiosi (dar in niciun caz eleganti), o curea interesanta si niste pantofi casual, chiar tenisi sau adidasi.
Sper ca ti-am fost de folos big grin