| Cocheta a întrebat:

Cu ce sa o felicit pe nepoata prietenului meu? Implineste 8 anisori

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Poti merge la ea cu prietenul tau si sa ii zici la multi ani.

| baru a răspuns:

Sall. Sa fie sanatoasa si fericita. O cutie cu diferite margele. Este set, special pentru fetite. Pa! Era sa uit: Ea trebuie sa si le faca. Pa@

| Dia a răspuns:

Cumpara`i o papusica draguta, ciocolata, o gentuta roz cu barbie, bla blahappy... e o fetita ii plac chestiile de genu asta. Si spune`i "La multi ani printesa", o sa se simta binehappy. baftaa!

| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

Buna Ii poti cumpara o mica bratarica din argint.:X
Sau o jucarioara din plus( sunt oricand bine venite)hee hee.
Succes!:*

| bebin a răspuns:

Cu un pusti de 9-10 anisori tongue