| iasmy101 a întrebat:

Ce cadou sa ii iau unui copil care implineste 9 anisori?

Răspuns Câştigător
| LaraDot a răspuns:

Iti spun cadoul perfect daca imi dai funda iti dau mesaj cu cadoul perfect happy

18 răspunsuri:
| NoNameJunior a răspuns:

Buna! un jurnal,ceva de imbracat,un ursulet de plus, o carte cu povesti, bascheti daca e baiat sau pantofi daca e fata sau un puzzle.Succes!

| Ramonaaaa a răspuns:

Buna!
Poti sa ii iei niste jucarii,niste hainute,carti,un telefon,o bicicleta,un skateboard,o pereche de role,o minge de fotbal, un parfum, niste dulciuri.

| cυρcαкє a răspuns:

Buna!

Ai putea sa ii iei o hainuta,o jucarie, o ciocolata buna, sau ai putea sa ii dai o suma de bani sa isi ia ce vrea ea/el.happy

Sper ca te-am ajutathappy Bye!

| abcdefgh a răspuns:

Nu ai mentionat daca este baiat sau fata! Este f important acest lucru! Deci. Daca este FATA : ii poti lua o fustita/rochita,ceva de imbracat,o posetuta,un ceas de mana,o trusa de par(elastice,perie etc). Fetitelor le plac aceste lucruri!(sau o carte ceva mai usoara pentru ea). Daca este BAIAT: ii poti lua tot la fel,o pereche de pantaloni/jeansi,o carte,o geanta de scoala, culori/acuarele, un ceas.

| Anduciu a răspuns:

E unisex?

| lollopop a răspuns:

Fata, sau baiat?

| Laura1092 a răspuns:

Daca e pasionat de sport : fotbal- o minge de fotbal
basket- o minge de basket
Daca ii place sa citeasca- o carte
Daca se joaca pe calculator : niste jocuri pentru calculator
Niste pixuri, creioane, carti de joc.
puzzle, figurine - spider man, lazy town, etc-
daca vrei mai multe idei intra pe site-ul acesta : http://www.jucariidejucarii.ro/varsta/9-11-ani/

| fotomatic a răspuns:

Cauta o fotografie si fa-i cva personalizat. E de mare efect si nici nu costa mult. Uita-te pe aici:
ww.epersonalizari.ro

| AIKOcaNoNYu a răspuns:

Depinde ce e:fata sau baiathappy
Daca e fata ai putea sa ii faci cadou un carnetel dragut, roz, sau ceva haine(tricou hannah montana)daca e fan.
Daca e baiat ceva masinutza cu telecomandaday dreaming

| Lynna a răspuns:

Poti sa iei niste creioane colorate, daca e baiat poti sa-i iei un set de palete de batminton sau tenis. Daca e fata poti sa-i iei un tricou gen Hannah Montana sau ceva asemanator. Succes.

| Pisoiul a răspuns:

Mai bine ii iei o bere.big grin

| Samarra a răspuns:

O papusa (gen Barbie), un plus. :*

| black1white a răspuns:

Un animal de plus,un parfum,o poseta sau rucsac. daca spuneai si sexu era mai ok.
poti sa-i iei o jucarie sau un ghiozdan,o minge, un puzzle, un articol vestimentar.cam asta

| Valentinasofi a răspuns:

E baiat sau fata?

| Valentinasofi a răspuns:

Copiilor le plac mult jucariile. poti sai cumperi un ursulet de plus mare cum na mai avut...la sifur se va bucura.

| marianna17 a răspuns:

Un puzzel, jocuri de genul asta.Sau hainute. fundabig grin

| Lari02018 a răspuns:

Daca e baiat o masinuta iar daca e fata o papusica

| Sellysupergirl a răspuns:

Eu cred ca trebuie sa ii ei o carte!