| legendarul27 a întrebat:

Cu ce te-a impresionat persoana iubita in ultima vreme?ce gesturi a facut si cat de mult au insemanat pentru tine?

3 răspunsuri:
| WooLove a răspuns:

Sisyy@ mergi mai departe asta e viata... Capu sus si asta a fost sa fie.

| blackangel95 a răspuns:

Poi ma impresioneaza atunci cand face eforturi mari sa ma vada si cand imi trimite mesaje super misto de dragoste.

| sisyy a răspuns:

Si inca cate mi-a facut pers. iubita,m-a lovit,m-a inselat,m-a lasat balta, adevarat dovada de iubirer nu?
Acum nu mai sunt cu el, i-am daruit prea multe si el doar tristete mi-a cauzat.