| Visecolorate a întrebat:

Baieti, ce gesturi facute de iubita voastra v-au impresionat sau v-au facut sa va dati seama ca tine la voi? Sau fetelor, ce gesturi/ fapte i-au impresionat pe iubitii vostrii?

4 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Nu trebuie sa faca ceva sa ma impresioneze, dar imi place cand ne plimbam si imi ia bratul cu totul si nu-i mai da drumu laughing

| Ingrid16V a răspuns:

Pai au fost multe laughing Sa incep thinking
Ma privea cu dragoste, parca ii zambeau ochiihee hee :X
Mereu ma saruta pe frunte cand pleca acasa si imi spunea sa am grija de mine puppy dog eyes
Cand ne intalneam primul lucru care-l facea era acela de a ma lua in brate si ma strangea, eu insa intram in pamant de rusine blushing cum ne priveau oamenii din jur :d
S-a intamplat de cateva ori sa imi sarute manabatting eyelashes
Mereu ma tine de mana, ma ajuta daca am nevoie, daca nu puteam sa fac ceva se oferea sa faca el smug

Sper sa te-am ajutat :*

| Love3 a răspuns:

Sex

| ReSp3c7 a răspuns:

thinking cand ma ia in brate, ma strange. nu-mi mai da drumul. atunci cand eu. ii vorbesc urat cand sunt nervos iar ea cauta sa ma calmeze... atunci cand mi-a gresit si isi cere scuze. de 1000 de ori si imi cere iertare timp de 1 saptamana Consecutiv... Pentru mine este o fata specialahappy