| miksajon a întrebat:

Cu păr sau fără păr? Cum preferă femeiele zona intimă a bărbaţilor?

Răspuns Câştigător
| HazelEyes77 a răspuns:

Personal prefer fara par pubian dar sunt femei pe care nu le deranjeaza tufisul din zona. Si obligatoriu o igiena riguroasa.

12 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Parerea mea fara par pubian, e vara man, e ceva ce tine de igiena pana la urma

| Violleta2022 a răspuns:

Cat mai curata posibil, indiferent ca are par, sau nu.

| mihai69 a răspuns:

Cât mai curată și parfumată, indiferent de frizură. Desigur, unele vor dori să admire copacul, altele tufișul... depinde de fiecare. Dar prima regulă e valabilă pentru toate.

| anamaria82726 a răspuns (pentru mihai69):

Nici o fata nu vrea sa admire,, tufisul,, laughing))) lol

| mihai69 a răspuns (pentru anamaria82726):

Le-ai întrebat tu pe toate?!?

| anamaria82726 a răspuns (pentru mihai69):

Nu trebuie sa le intreb pe toate ca sa stiu. Sunt fata si... de ce credeti ca ne place cu par? Chiar preferam barbatii epilati fiindca noi ne epilam in fiecare saptamana.

| mihai69 a răspuns (pentru anamaria82726):

Crede-mă, sunt destule care nici nu au habar că părul ăla se poate îndepărta. Și chiar că ar putea fi mai plăcut fără.
Așadar, e bine să nu generalizezi niciodată; nu toată lumea este sau gândește ca tine.

| anamaria82726 a răspuns (pentru mihai69):

Sunta fata si stiu. Orice stie ca se poate indeparta. Voua v-ar placea daca noi am avea par? Nu.

| mihai69 a răspuns (pentru anamaria82726):

Depinde cum se prezintă. Dacă e un mare tufiș gen jungla amazoniană, nu prea. Dar dacă e cam așa... http://www.celestialstar.co.uk/images/waxshapes.png - oricare e OK.
===
Atenție! asta este doar opinia *mea*. Cunosc cel puțin un bărbat care nu înțelege de ce o femeie și-ar „îndepărta" frumusețe de podoabă naturală și căruia fetele astea „rase" nu îi plac deloc... De asta spun că nu cred să nu existe și femei care gândesc la fel. Că nu oi fi (și) tu printre ele, e cu totul altă poveste.

Răspuns utilizator avertizat
| anamaria82726 a răspuns:

Farahappy

| barosanu69 a răspuns:

Cat mai mult par