| Francezu12345 a întrebat:

Cu sa îmi conving prietena sa facem 69?

13 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Spune-i ca vrei sa încercați un lucru nou.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Intr-o partida, cand sunteti ambii foarte excitati, incepi si o saruti pe tot corpul pana ajungi la ce iti doresti, iar cu picioarele te intinzi spre capul ei. apoi cand faci lucrare intre picioarele ei o incaleci cu palosul tau in drepul gurii.

| tzionut a răspuns:

Nu ai cum. Discuta cu ea. Experimentati daca amandoi sunteti de acord. Daca isi doreste si ea acest lucru nimic nu va impiedica.

| Francezu12345 explică (pentru tzionut):

Problema e ca nu stiu cum sa încep

| anonim_4396 a răspuns (pentru Francezu12345):

O intrebi cand vrei sa faci sex cu ea daca vrei sa vii cu capul la picioare.

| NotNamed a răspuns (pentru Francezu12345):

Pai ii propui o partida de sex. Incepi sa ii dai limbi si dupa ii spui sa se puna peste tine cu capul ei către penisul tau si sa ti.o suga

| Francezu12345 explică (pentru NotNamed):

Eu i-am dat limbi

| tzionut a răspuns:

Eu inteleg asta. El i-a facut oral partenerei dar partenera nu doreste sa ii faca acelasi lucru. El doreste sa isi indeplineasca fantezia asta, dar nu stie cum sa o convinga, asa ca incearca sa vada daca e normal sau nu ca sa aiba argumente cand incearca sa o convinga.

| Francezu12345 explică (pentru tzionut):

Nu este dor asta
De fapt este vorba ca ei nu ii place

| Stochel a răspuns:

Dar ea iti face oral tie?, oricum pozitia 69 este foarte șmecheră

| Francezu12345 explică (pentru Stochel):

Da îmi face și eu ei

| Stochel a răspuns (pentru Francezu12345):

Păi atunci nu ramane decat sa-i zici daca vrea sa faceti pozitia 69 si sa-i spui ca este foarte tare mai ales cand ejaculezi este o plăcere foarte mare si reciprocă in acelasi timp, mult succes

| NotNamed a răspuns (pentru Francezu12345):

Pai si nu i.ai zis sa ti.o bage in gura? Din cauza ca i.ai dat limbi i.ai provocat o excitare maxima care ar fi facut.o sa accepte foarte usor propunerea ta