| Bbbvv a întrebat:

Cu trebuie sa te comporți cu o fata sa îi placa de tine? Dar sa nu pari disperat

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ramai asa cum esti normal de fel fara sa te prefaci

| RAY a răspuns:

De parca ar fi prințese toate cu figuri si fite, cum sa te comporti cu ele? Sa nu fii un cățeluș care le da atentie mereu, dar aici depinde fetele sunt diferite, unele sunt proaste altele sunt inteligente si stiu ce vor, depinde si de educatia primita

| Dana1999 a răspuns:

Păi un disperat mereu se va vedea. E prea interesat sau curios de fete. Nu poti sa ascunzi daca asta esti. Își vor da seama repede ca esti ascuns si se vor feri de tine.