| wizopo2 a întrebat:

Cum trebuie sa te comporti cu fetele ca sa te placa?

4 răspunsuri:
| TabooR a răspuns:

Comporta-te normal nu te maimutari in fata lor sa pari un papitzoi.Fi TU daca esti maimutzoi atunci bagate sub pancahappy Spre exemplu am niste prieteni in clasa baieti fac skandenberg cica impresioneaza fetele stau in banca si ma bufneste rasu cand le aud pe fete "Ce ratati, se cred smekeri cu c*****u la fund"

| IuliutzàThà a răspuns:

In primul rand trebuie sa lasi deo parte timiditatea. Trebuie sa fii cat mai simplu, noua nu ne plac persoanele complicate, trebuie sa ai o parte romantica, trebuie sa fii si glumetz, daca fata respectiva are ceva probleme incearca sa o ajuti, mie imi plac foarte mult baietii care se implica. De exemplu o amica dea ta are o mica problema incearca so ajuti cu un sfat ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wow, wow e mult de invatat in asta. Nu poti din prima, iti recomand sa intrii pe fii barbat! si apoi sa vezi ce se intampla. Poti incepe prin a nu mai fi timid.
Bafta

| clau09 a răspuns:

Pai trebuie in primul si primul rand sa faci tu primul pas daca placi o fata, nu? Spune-i lucruri frumoase gen:imi place tricoul, blugii etc. Apoi i-ati inima in dinti si pune-i ca o placi si intreab-o daca ea are aceleasi sentimente, dar daca nu te place...asta e, mai sunt fetewinking