| anonim_4396 a întrebat:

Cum trebuie sa te comporti cu o fata romantica, ca sa te placa?(eu o plac pe ea)

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Sa fii mai putin romantic. De romantism e satula. Stii povestile, cum ca fetele cuminti se simt atrase de "baietii rai"? Pai...nu sunt doar povesti. Aha! Dar nici sa exagerezi nu e bine. Succes!

| aniiledha a răspuns:

Pai mie de exemplu imi place ca baiatul sa ma faca sa simt ca il atarg.

ai putea sa incepi prin a te uita profund in ochii ei si sai zambesti mereu

sai mai faci cu ochiul cateodata ( nu stricawinking )

si apropiate mai mult de eahappy ma refer fizic. pune-i mana pe umar dar incet si cu bun simt.

si app nu incerca sa fii prea obraznicwinking doar finutz

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai o suni ii faci declarati de dragoste.mai vb cu ea.si apoi o inviti acasa si vezi. faci o cina.si apoi o faci sa se duca in pat cu tine.si faceyi nebuni! 1