| anonim_4396 a întrebat:

Culmea culmilor.

Ieri, ca orice alta femeie, am avut si eu o intalnire cu un barbat care pretindea a fi "Sugar Daddy". (pentru necunoscatori, un barbat plin cu bani). Totul a decurs destul de OK, foarte atent foarte dragut. Motivul pentru care am ales sa ies cu un Sugar Daddy a fost pur si simplu pentru experienta in sine, pentru ca s-a facut multa zarva in jurul acestui fenomen de Sugar Dating, asa ca m-am gandit ca n-am nimic de pierdut. Sunt singura si as dori sa ramana asa, mi s-a spus ca sunt draguta si atragatoare asa ca de ce sa nu incerc sa fiu o Sugar Baby?
Ei bine dragii mei, imaginati-va cam cat de stupefiata am ramas cand a venit nota de plata si mi-a spus: "Eu sunt foarte de acord cu egalitatea dintre sexe, (facand referire si la Emma Watson), asadar cred ca fiecare ar trebui sa-si plateasca consumatia."
WTF?! In primul rand te-ai dat mare Sugar Daddy pe site, ca poti oferi stabilitate financiara si altele si tu nu esti in stare nici macar sa-mi platesti si mie consumatia?!
Intrebarea mea este: oare toti sunt asa, sau mai sunt care au si bani? oare toate campaniile de ziua femeii sa fi influentat barbatii intr-un mod atat de puternic incat uita chiar si de bunul simt?

12 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Parerea mea femeile sunt niste comori nedescoperite, voi femeile faceti cu trupul vostru ce nu putem noi nici cu fizicul nostru nici cu creierul nostru, sunt fete care fac prin sugarbaby si 5000 de euro pe saptamana, chiar am vazut azi un top al actricelor porno cica aia mai bogata are 30 de milioane de euro wow da si sunt multe care sunt in top,deci nici vorba banii sunt si inca foarte multi,barbati cu banii sunt si de aia destui, uitate la fenomenul video chat in care unele fac mii de euro doar ca isi arata trupul, barbati fac orice pentru sex asta e un fapt, asa ca fi fara griji ca barbati bogati sunt, ca ai nimerit tu unu sarantoc asta e, asa e la inceput mai greu

| Drimmero a răspuns:

Ce distrus!

| minrest a răspuns:

Sugar Dady e un barbat mai putin dezirabil care isi plateste relatia cu o fata tanara si atragatoare, nu o sursa de mese gratuite. Daca iti da banii moca cum te mai face sa te culci cu el?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cand am o zi proasta, revin si-ti citesc postarea.
nu exista satisfactie mai mare decat atunci cand o femeie isi ia teapa de la unu cu atitudine.

daca voiai doar sa faci niste teste, iti luai bani la tine, asta cu "pentru experienta si atat" e harneala.
nu pacalesti pe nimeni.

asa meritati toate astea, care aveti pretentii sa vi se cuvina totul doar pentru ca sunteti frumoase si atat.

mai lipsea sa vina unu la tine, sa-ti zica "apply cold water on the burned area" si dupa, sa arunce pe tine o galeata cu apa.
sau mai bine, trebuia sa te lase partenerul acolo (mintind ca merge la baie) si sa platesti tu tot, dupa ce comanda pentru tine chestii super scumpe.

| Ara997 a răspuns:

Orice lucru pe lumea asta are un pret, inclusiv "experienta" ta.
te-a costat fix 'shpe lei sa'nvetzi ce inseamna sugar...
(si-nicio paguba - zaharul in exces este daunator)

| IoanaPuppy31 a răspuns:

Salut,
De obicei acesti plini de bani sunt si foarte egoisti. Chiar daca ar avea in buzunar un miliard de euro si ar trebui sa iti de-a 10 tie vor veni cu argumente gen "Cred in egalitatea dintre sexe". Sfatul meu e ca poti sa uiti de oamenii astia. Nu ma refer la toti oamenii bogati. Sunt si care au bani multi dar si o educatie exceptionala, unde se cuprinde si politetea.
O zi frumoasa!

| Steam321 a răspuns:

Scuza-ma că îți zic dar ești materialistă, așa sunteți toate, curve si materialiste vreți nu mai tipi cu bani, și aia că proști cred că îi iubiți, dar voi stați cu ei numai pentru banii
Nici noi nu suntem ușa de biserica...Dar voi femeile ați ajuns rău de tot. Sănătate

| XAndreeaAndreeaX a răspuns:

Sunt destui cu bani, doar ca trebuie sa fii desteapta sa ii scoti de la elbig grin

| andrey69 a răspuns:

Un suc l as da cu placere unei persoane care este de o companie buna dar cand vad o fata ca incearca sa profite i as plati ai iei consumatia doar sa mi o suga, dar bine, altfel ma fac ca ma duc la toaleta si o las sa plateasca toata consumatia singurawinking
Asa ca fiecare incercare are riscul ei.

| MagicDream a răspuns:

Haha, am ras copios, bine ti-a facut, sa va mai treaca din fițe pe stomacul gol, pariez ca n-aveai nici 10 lei la tine laughing))))

| MagicDream a răspuns:

Haha, am ras copios, bine ti-a facut, sa va mai treaca din fițe pe stomacul gol, pariez ca n-aveai nici 10 lei la tine laughing)))) Nu are nici o lagatura cu "campania de ziua femeii", pur si simplu sunt destui printre ei care vad prostia care emana din voi si tipul te-a luat la misto, ma bucur ca exista barbati care mai diminueaza din numarul proastelor care viseaza la o viata de lux dand din cur si aratandu-si diferite parti pentru o masă, sunteti jalnic de prostanace laughing) Nota 10 pentru acel barbat laughing)) Mi.ai facut seara frumoasa: )))

| m07constantine a răspuns:

Probabil ca nu i-a placut de tine (ca sa nu zic ca te-a gasit urata laughing)) ) si a considerat ca pe termen lung nu merita 'investitia' laughing))