| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa imi dau seama daca al meu Sugar Daddy are suficienti bani si este dispus sa-mi ofere si mai mult? Relatiile de Sugar Dating sunt cele care ma fac fericita si care m-au facut sa ma redescopar si ma bucur ca avem si noi in Romania o platforma de acest gen.

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nici dumnezeu nu a multumit femeia asa ca raspunsul e ca nici pib ul planetei pamant nu cred ca te va satisface, cand pui pret doar pe banii in viata uiti de viata

| Violleta2022 a răspuns:

Atunci, fii fericita cu batranelul care te intretine, ca de satisfacut nu mai are importanta, atata vreme cat banii pentru tine conteaza mai mult decat sentimentele si satisfactia sexuala.

| mihai69 a răspuns:

Cere-i un extras de cont și o să afli.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai sa ma imprumuti si pe mine cu niste bani?

| kandaraki a răspuns:

Esti o curva care se vinde pe bani!

| simpluone a răspuns:

Din pacate e clar ca nu ai reusit sa te redecoperi complet punand astfel de intrebari. Nu am nimic cu suggar daddy's concept, dupa cerere si oferta, insa intrebarea ta da dovada ca nu prea ai inteles diferenta dintre curva si doamnisoara de companie. Teoretic amandoua fac acelasi lucru insa practic nu e chiar asa. Trebuie sa inveti sa primesti fara sa ceri pentru a reusi cu adevarat, trebuie sa fi extrem de buna in psihologie si sa stii sa evaluezi corect un om.
Deasemnea ce este extrem de important sa pui burta pe carte si piciorul intr-o sala de sport.
Concluzia este ca trebuie sa stii sa oferi inainte de a cere cu un risc destul de mare pe care nimeni nu ti-l poate micsora printr-un sfat.

| cæcilie a răspuns:

Sunt fericita cand un barbat ma intretine, nu vad care este problema atata timp cat nici unul dintre voi nu este implicat in niciun fel happy

Imi place sa merg in vacante exotice, si sa primesc cadouri, lucruri pe care mi le doresc, sa fiu scoasa in oras, sa am parte de tratamente spa si sa nu duc grija banului. Nu inteleg care este problema voastra cu privire la ceea ce fac eu cu viata mea.

Daca nu imi putei raspunde la intrebare, as aprecia f mult sa va abtineti.

| m07constantine a răspuns (pentru cæcilie):

Intreaba-l pur si simplu!
Dar fa-l sa iti raspunda cumva 'fara cifre', pentru ca s-ar putea sa te bulverseze raspunsul lui