| goldenbullet a întrebat:

Culturismul afecteaza sau nu viata sexuala, in special marimea si erectia? Ma intereseaza daca va ajuta sala de forta asupra marimii penisului.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Steroizii folositi de catre cei care practica culturismul, intr-un timp destul de scurt le va afecta in special potenta si bineinteles ca in mod negativ intreaga activitate sexuala. Pe baza observatiilor directe, s-a constatat ca in cazul tuturor celor care au practicat culturismul, penisul lor este mult mai putin dezvoltat d.p.d.v. a marimii, comparativ cu ceilalti barbati de aceeasi varsta. Sanatate!

2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Atata timp cat nu iei steroizi, nu iti va afecta nici potenta, nici dimensiunea penisului (nici in bine, nici in rau). Steroizii induc diferite grade de impotenta. Din pacate, multe din produsele vandute la sala, ilegal, ca proteine sau suplimente alimentare contin de fapt steroizi.

| Violleta2022 a răspuns:

Da, afecteaza!
Este stiut ca iti afecteaza masiv erectia si organele sexuale.
Uita de penis si sex, daca te-ai apucat de culturism, ori una, ori cealalta.