| Anonimusss27 a întrebat:

Cum a fost cand ati facut prima data dragoste? Vreau detalii.

11 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu stiu deoarece nu am făcut, poate ne spui tu din experienta ta cum a fost.

| Alexandru a răspuns:

A fost ca atunci cand am facut prima data chiftele! laughing). Nu stiu, ca n-am facut... dragoste! happy N-am nici unde, n-am nici nu cine, n-am nici cu ce. sad

| Crat3r a răspuns:

Nu stiu.

| Arkhasas a răspuns:

Un adevărat gentleman nu povesteşte alteia ce face el în pat tongue
Dacă vrei vi şi-ţi arăt.

| grab a răspuns (pentru Arkhasas):

Asta ce ai zis tu aici e fix ce zicea Ombladon in "C u r v e de voi", citez:

"Daca nu ne arati chilotii, macar suge-ne p oo J a!"

Adica sunt un gentelman si nu povestesc dar te-as trage pe roata pe tine, anonima de pe net eventual fara bani, dar sigur dupa aia nu as povesti altora cum a fost.

Joking!

Bafta!

| Arkhasas a răspuns (pentru grab):

Mă doare-n cot de ce-o zis Ombladon. Nu consum Ombladon, n-am de unde să ştiu că are drept de autor pe unele expresii din limba română.

| grab a răspuns (pentru Arkhasas):

Ce consumi?
Poate ma inspir si eu happy

| Arkhasas a răspuns (pentru grab):

Legale.

| grab a răspuns (pentru Arkhasas):

No way!

Zi-mi de muzica nu de substante! happy

| SimoFralala a răspuns (pentru Arkhasas):

Genial.

| alexandra1111124 a răspuns:

Da de ce intrebi ce vrei sa experimentezi si tu si nu ai idee?