| blondyblue10 a întrebat:

Cum a fost cand i-ati facut prima oara sex oral prietenului vostru? Cum ar trebui sa fac asta?

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Uita-te la un film porno sa i vezi

| neutrino a răspuns:

Sexul se face impreuna, nu se face cand unul altuia si invers.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il intrebi cum doreste. unii vor senzual, altii dur. unii mai adnc altii mai. El sa vorbeasca in timpul oralului, ce si cum vrea. Apoia doua oara stii ce ai de facut.

| Nusuntcinecrezi a răspuns:

Cu buzele sa nu pui dinti ca il va durea desi nu iti va zice nimic ca nici eu nu am zis fostei pana nu s-a invatat.laughing funda

| experience01 a răspuns:

Ia-l usor cu limba... apoi il afunzi in guritza....nu folosi dintii, incearca sa-l introduci cat mai adanc si sa-l uzi cat mai mult.linge si mai jos pe oute.dar sa nu uiti sa-ti faca si el la fel, placerea trebuie sa fie de ambele parti tongue

| kittykat28 a răspuns:

Ok,e ca si cum ai linge o acadea..incepi sarutandu-i senzual capul penisului, masandu-i usor cu mâinile corpul penisului. apoi cobori.ii poti stimula cu degetul si perineul (zona dintre scrot si anus), si vezi cum reactioneaza..important e sa o luati treptat si sa nu faci nimic din ce nu iti place sau te stanjeneste. Bafta!