| bya97 a întrebat:

Cum a fost pentru voi prima iubire, primul sarut..etc? Fundita+vot(la toti)

Răspuns Câştigător
| RoseH a răspuns:

Primul meu sarut a fost foarte aiurea deoarece m-am sarutat cu un baiat care habar nu avea de asa ceva a mai avut multe prietene inaintea mea stiu sigur dar nu pot sa explic faptul ca nu stia sa sarute (avea 15 ani eu 14)era ca si cum m-as fi sarutat in gol laughing, in aceeasi vara dupa cateva zile m-am sarutat cu un baiat mai mare
(avea 20 de ani ) si a fost foarte dragut...insa nici cu el nu am avut o relatie... a fost un "sarut experimental".
Funda?puppy dog eyes

15 răspunsuri:
| kiv1990 a răspuns:

Buna, pai nu stiu imi placea foarte mult de ea. insa primul sarut a fost ceva foarte placut, ceva ce- n-am mai simtit mai nainte.

| kim33 a răspuns:

Prima iubire sa nu uiti ca nu se va uita niciodata iar sarutul in bratele iubitei\iubit e ceva special pe moment care te umple de implinire

| blueheart a răspuns:

Prima iubire speciala ca si primul sarut. happy

| Liviucu a răspuns:

Plictisitoare, mai mult o necesitate de moment.

| pisicutzamik a răspuns:

Urata nu vreau sa-mi amintescsad, am dat peste cine nu trebuia.

| Angel_Robben_1992 a răspuns:

Pai... prima dragoste se spune ca nu se uita; nici eu nu am uitat-o pentru ca Inca sunt cu ea! De 3 ani jumate,,,winking primul sarut a fost de la sine, dupa doar 2 zile de cand ne cunosteam...

| BlackEyedGirl a răspuns:

Prima data cand m-am indragostit cu adevarat de un baiat s-a intamplat ca sentimentul sa nu fie reciproc laughing si primul sarut l-am avut cu un baiat pe care nu prea l-am placut, deci nu mi s-a parut cine stie ce... sad

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Un vis frumos. Și trecător.

| bilgars a răspuns:

Tare
Am facut French limba in limba

| sebilici a răspuns:

Imi venea sa sar in sus de fericire laughing insa despartirea a fost foarte grea...

| seful124big a răspuns:

Buna. pentru mine a fost goajnic.nu ceca o sa-mi revin

| AndreyFCD a răspuns:

La prima iubire adevarata simti ca ai da orice, numai sa fi cu acea persoana.
Primul sarut in clasa a 8-a.Am iesit la plimbare, la un momentdat ne-am oprit pe o banca in parc si ne-am sarutat.Nu ai cum sa uiti nicio secunda din intamplare big grin.Pur si simplu nu mai existam decat eu si ea, parca pe alta lume.

| nucaraata a răspuns:

Pffff...Eu inca imi traiesc prima mea dragoste...Care sincer, e foarte dureroasa, caci baiatul pe care eu il iubesc de 2 ani nu ma place si culmea, eu sunt si CMBP a lui! Aiurea raww! Primul meu sarut a fost tot cu el si pot sa spun ca a fost foarte romantic. M-a condus acasa, si m-a pacalit spunandu-mi sa-l pup pe obraz, apoi ne-am uitat unul in ochii celeuilalt, m-a mangaiat in par si mi-a prins buza de jos cu dintii, apoi magia s-a intamplat!winking Dar nu s-a legat nimic dpa aia broken heart

| CeTrebuieSaScriuAici a răspuns:

Super nici nu mai vroiam sa termine inima imi batea asa de tare si imi venea sa o iau in brate si sa merg cu ea in luna mea de miere dar sarutul a fost trecatot(m-am sarutat la 10 ani).Vot

| Nicolae_Alexandra_1996 a răspuns:

Primul sarut - aveam 6 ani ( eram la gradi) si aveam bratele pline cu jucatii ( le ducem la grupul de peieteni ) si m-am impiedicat si am picat bot in bot cu un prieten ( noi suntem in aceeasi clasa si este mai mic decat mine cu 8 luni ) atunci am jurat ca nimeni nu va afla si de le 6-7 ani de la sarutul ala nimeni nu stie nimic ( si colac peste pupaza acum 2 luni ne-am certat pe Facebook si el a spus ca nu vrea sa mai ma vada...dar la toama cand incepe scoala ne vom vedea )

Prima iubire-eram la ziua unui prieten ( cred ca implinea 7 ani ) si sarbatoritu a Plecat la alt grup de copii am venit si noi si scandalu dupa lume ...pana cand grupul ala de copii venea intr-una la noi sa ne jucam ...si acolo erau doi gemeni m-am indragostit de unul dintre ei timp de 2 ani si acum de prin martie am inceput sa il urmaresc la scoala, unde era el eram si eu, dar acum nu mai imi place de el si au trecut 5 ani de cand ne cunoasteam si 4 ani de cand nu ne mai spune un buna si am uitat : m-am sarut si cu asta, la sticluta fara regulii