| corina_7558 a întrebat:

Cum a fost prima iubire, primul sarut si primul sex din viata? funda.

Răspuns Câştigător
| UuuLaaLaa a răspuns:

Deci big grin

Sa incepem cu sarutul : Primul sarut la mine a fost... ceva ciudat laughing pentru ca nu aveam decat 14 ani straight face si eram super emotionata nail biting. Toata tremuram, dar am fost foarte fericita dupa experienta asta. love struck

Prima iubire... A durut. Dar a fost cea mai faina perioada din viata mea de pana acum. Nici un eveniment de pana acum nu m-a marcat atat de tare precum prima iubire. Pacat insa ca n-am continuat relatia, asta pentru ca el doar ma amagise, se juca cu mine, era un vagabont si este in continuare laughing :d. Ma rog... Dar nu mai conteaza! Eu il iubesc si acum love struck. Cu el am avut si primul contact sexual. A fost nemaipomenittttt de frumos. Am simtit miiiii siii miiii de fluturasi. cand ma atingea. Ma simteam in al noualea cer. Pot sa zic ca e unul dintre putinele momente de fericire adevarata in viata mea. Sunt sigura ca asta e iubirea. pentru mine asta e. Chiar a fost cea mai frumoasa experieenta. L:asand deoparte ce-a urmat.

Deci big grin Frumoase experiente oricum love struck. kiss

6 răspunsuri:
| Julia89 a răspuns:

Toate au fost extrem de frumoase, emotionante, si as vrea sa se repete primul sarut si primul contact sexual, mi le amintesc extrem de bine in toate am pus atata pasiune si atata iubire.Acum m-am casatorit cu el, si suntem happy.

| xXx_6966 a răspuns:

Super.

| Anonim3007 a răspuns:

Prima iubire si primul sarut au fost cu aceiasi pers si sex n-am facut am 13 ani mi le amintesc extrem dde bine corect ca iulia ( au fost acum 2 luni) pei jucam adevar si provocare eu placeam o fata si am primit provocare sa o intreb daca vrea sa fie cu mine si daca da sa oo sarut a aceptatwinking si asa am facutwinking

| Tiberiu4 a răspuns:

Primul sarut senzuall si nu se mai saturam primul contact sexual ca incepatoriilaughingfunda?

| Aqua_5605 a răspuns:

Prma iubire? Dureaza si acum

| DamonSalvatore_9573 a răspuns:

Primul iubire si primul sarut au fost minunate. Sex nu pot zice ca nu am ajuns sa fac. Daca vrei sa iti dau detalii lasa-mi idul tau printr-un mesaj.