| PunkGirl2013 a întrebat:

Primul sarut inseamna prima iubire?

Răspuns Câştigător
| Florentinatinaina a răspuns:

Nu neaparat, primul sarut poate sa fie si ceva neasteptat cu o persoana care nu inseamna mare lucru pentru tine...dar oricum vei avea un atasament special fata de persoana respectiva.

8 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Nu neaparat. Unii fac acest lucru doar pentru experienta in sine, fara a avea sentimente pentru persoana respectiva.

| elyfel a răspuns:

Nu

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Dacă e dăruit/primit din dragoste, DA!
În caz contrar, el poate însemna doar o curiozitate, un mod de a experimenta ceva nou.

Răspuns utilizator avertizat
| Carmen100 a răspuns:

Mai nou, primul sarut inseamna prima betie.

| lorena15 a răspuns:

Nu neaparatbig grin

| EllyClau a răspuns:

Eu zic ca da... dupa primul meu sarut am avut o relatie lunga si frumoasa puppy dog eyes depinde de partner/a

| Biițăăă a răspuns:

Categoric, nu.