| viataeopoveste a întrebat:

Cum a fost prima data pentru voi? Ma refer la prima noapte de sex sau dragoste cum o descrieti?(Intrebare si pentru fete si pentru baieti)

19 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

La mine a fost zi, eu mentin traditia stramosilor mei, a fost aiurea nu as mai vrea sa repet asta niciodata, mi-am dat seama ca fara iubire nu pot face asa ceva

| Danysan a răspuns:

Ceva Frumos si de neuitat dar nu cred ca a fost Dragoste puppy dog eyes.In fine pana la urma Important e sa IUbesti ca nopti o sa ai destule sa faci Dragoste.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau sa mor virgina

| AlCoLiKdEnIsA a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce?laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru AlCoLiKdEnIsA):

Ma pastrez pentru lucifer

| AlCoLiKdEnIsA a răspuns (pentru anonim_4396):

Aoleu...mergem amandoua.laughing

| Morfina060 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu poti. Viata ne *** pe toti.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru anonim_4396):

Oameni nebuni

| anonim_4396 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

De ce mi-ai trimis cerere de prietenie, vrei sa-mi faci masaje la picioare?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru anonim_4396):

Cine esti?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru anonim_4396):

Dacă esti fată, normal că vreau.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu ai vrea?

| anonim_4396 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Bineinteles ca nu.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar să i ti bati joc de mine vrei

| CoquineNoire a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu, vrea sa faca sex cu picioarele tale.

| HaHaGirl a răspuns:

A fost exact aasa cum trebuia sa fie,a fost ceva spontan de fapt,am rascolit toate mallurile din Bucuresti dupa o lenjerie super,am laut teapa in seara aia,a fost a doua seara la munte,trandafiri lumanari si MULTEE emootii,cat despre durere am crezut ca nasc,desi a fost extrem de grijuliu si de tandru m-a durut,nu am folosit prezervativ dar am luat pastile a fost mai bine fara crede-ma si nici nu prea am folosit prezervativ mai mult anticonceptionale,a fost de vis prima noapte de dragoste, prima noapte de sex a fost si mai si, a fost ceva salbatic sex la minutlaughing (eu povestesc si el rade acum laughing ) oricum trebuie sa o faci cand esti pregatita si cand te simti cu adevarat iubita...P.S nu te marita virgina, pierzi ce e mai fain, crede-ma :* nu-mi place romantismu de aia nu am descris romantic

| tinka1 a răspuns:

La 14 ani big grin a fost extraordinar )))) am facut-o la el acasa am inceputo pe masa si am ajuns la sfarsit sub masa.
P.S: Sa tii minte sa folosesti prezervative!

| CheLoo23 a răspuns:

Sincer sa recunosc pentru mine a fost ceva ce nu am tinut minte eram copil aveam vreo 12 ani eram prea beat iar verisori mei mai mari au trimis o diavolita peste mine...find copil si prea baut nu mai tin minte exact cum si ce fel am facut happy
dar pentru voi cei din ziua de azi ar fi bine sa fie ceva special ceva sentimental ceva de neuitat si cel mai important sa nu regreti dupa ce ai facut pentru ca asta se intampla doar odata in viata doar cu acea persoana foarte speciala happy bye happy