| Dracce a întrebat:

Cum a fost prima voastra partida de sex. Intrebare pentru ambele sexe. Raspuns sincer.

Răspuns Câştigător
| Catalin_Encore_1989 a răspuns:

Sincer nu mi-a placut asa mult ca n-am facut o cu cine-mi doream, dar asa a fost sa fie...

6 răspunsuri:
| soul2soull a răspuns:

Interesanta avand in vedere ca am facut o posta cu una de 18 ani eu avand 12 big grin

| jasmine11 a răspuns:

A fost foarte romantic cu lumanari parfumate, muzica, petale de trandafiri:X:X

| Dracce explică:

Sa zicem ca la mine nu a fost exact cum ma ateptamlaughing
Bine eram si micbig grin

| bombonica22 a răspuns:

La mine a fost la munte.la un hotel de lux intr-o cada cu jacuzii cu petale de trandafiri rosi, lumanari, multa spuma... iar apoi am continuat in pat cu lumina stinsa si cu lumanari :X:X a fost romantic de neuitat

| thekingisback a răspuns:

laughing nici nu stiam ce faceam

| Tigrisorul112 a răspuns:

A fost acum cateva saptamani (am 17 ani)si a fost foarte ciudat dar totul a venit de la sine parca nici nu am avut timp sa gandesc.