| aenoeniem a întrebat:

Aceeasi intrebare pentru ambele sexe. Fetelor, cum va poate ademeni un baiat "la pat"?. Baietilor, cum ademeniti o fata "la pat"?
Lasati raspuns. cel mai bun FUNDA! =dd

13 răspunsuri:
| OnlineZ a răspuns:

Cu farmecul meu, in fond toata lumea are farmecul sau irezistibilbig grinbig grine de ajuns sa ma dezbrac ca se rezolvatonguece sa o mai luam pe ocolite :d

| aenoeniem explică (pentru OnlineZ):

Esti fata sau baiat?

| OnlineZ a răspuns (pentru aenoeniem):

Cu siguranta daca eram baiat nu ma chema Mirela nu?

| aenoeniem explică (pentru OnlineZ):

Intrebarea a fost alta. cum te ademeneste un baiat pe tine. ce te face sa vrei sa o faci cu el? asa da. daca tu te dezbraci e clar ca vrei.laughing

| OnlineZ a răspuns (pentru aenoeniem):

Ma refeream la iubitul meu dragule stai linistit ca nu o fac cu toti dupa strada ...eeehh..ce mai conteaza.

| OnlineZ a răspuns (pentru aenoeniem):

Ai drepatete nu am vazut bine intrebarea..SCZbig grin

| milan9 a răspuns:

La început? Dându-i jos rochia de mireasă...

| milan9 a răspuns:

Viaţa ta se termină cumva după ce "ademeneşti" o fată "la pat"? Te-ai întrebat vreodată de ce pentru ultimele două generaţii, divorţurile au depăşit 50-60 %? Ce va fi cu familia ta mai târziu, DAR MAI ALES A EI? Sau te doare-n?

De ce se ruinează majoritatea familiilor mai târziu? Nu dn cauza lipsei de cunoaştere, sau a vreunei "incompatibilităţi". Lucrurile stau mult mai simplu. Între relaţia intimă şi statutul căsătoriei există o legătură de intercondiţionare, care duce SAU NU, la împlinirea relaţiei.

| milan9 a răspuns:

Se ruinează din cauza unui mod prost de gândire. Din cauza unui scurtcircuit în capul unora, că "sexul e gratis", că nu ar fi mare lucru, că pot să se culce cu cine vor şi, într-o zi, să îşi pună o rochie albă sau un costum şi zâna magică a disciplinei va da nişte praf magic peste ei, şi atunci, va putea să controleze ceea ce nu a putut niciodată să controleze...

Ar merge? Categoric Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atunci te rog sa ma scuzi ca ti-am raspuns.tot varianta directa e mai buna.mama ta iti poate raspunde mai bine la intrebarea; mama cum sa ma *** si cum pot sa-l ademenesc in ambele cazuri? cand ma dau eu la el? faci ca o pisica.te folosesti de limbajul trupului. daca se da el la mine? gandesti ca gaina; daca fug, zice ca-s proasta, daca stau, zice ca-s curva.ia mai bine sa ma impiedic.dar, de ce? LA PAT? ca doar nu cu patul teeee? postat la 21

| νααℓι a răspuns:

Păi cu vorbe dulci prin săruturi mangâieritongue

| aenoeniem explică:

"dulci prin săruturi mangâieri" mai exact, ce "vrajeli" folosesti tu?laughing la un raspuns explicit dau funda. si astept mai multe!

| aenoeniem explică:

Nefolositor-eronat.