| dulcika a întrebat:

Cum a fost primul sarut? e adevart ca te ustura si ti se usuca buzele dupa?

Răspuns Câştigător
| Nastia a răspuns:

Nu e adevarat, ...asta e vrajeala fetelor mai mari ca sa t sperie,.
primul sarut e dulce si frumos,.
nu s uita niciodata, asta sa-ti fie clar,...
nu t ustura buzele k nu iti dai cu nimic p ele [ardeirolling on the floor]

85 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este adevarat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu thinking eu nu m-a sarutat dar o sa sarut big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primul sarut a fost extraordinar pe drum cu iubitul dar nici acum nu pot uita. Mai multe nu spun deoarece vas plictisii.Ai grija cu cine si dupa cat timp dar ia aminte nu te ustura buzele si nici nu ti se vor usca la mine e testat de 4 luni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna nu stiu ca inca nu mi s-a intamplat...sigh nu stiu imi e rusine daca ma incurc sau. nu am mai sarutat pe nimeni ce fac?big grin id girl_lost2002big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

D-ne fata cred ca esti dusa...cine ti-a zis asta? e cel mai frumos:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai la primul sarut eu aveam 8 sau 9 ani eu eram cu baiatu in casa e mai mare ca mine cu 3 sau 4 ani nu stiu sigur. a fost ciudat.eu stateam jos si baiatu cauta ceva.eu l-am intrebat ce cauta si avenit si m-a sarutat de 4 ori. a fost minunat nu o sa uit niciodata nu a fost french...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa parerea mea, este o minciuna.nu cred ca se intampla asa ceva.insa,eu nu m`am sarutat inca.si imi este teama de cum se va intampla.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nup...nu e adevarat...eu am avut primul sarut ieri, cu baiatul cu care st de o luna si o saptamanabig grin, mi-a placut si el a zis ca m-am desc f bine pentru o incepatoare, nu mai crede ce zice lumea, si eu eram f speriata la inceputlaughinglaughing, dar m-am lasat purtata de vant.si mi-a iesit perfect

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primul sarut...am sarutat un tip, special, si am simtit acel ceva...acel ceva pe care il simti in mom in care saruti pe cineva totul in jurul tau devine cetos si singurul lucru focalizat esti tu si acea pers si realizezi ca acea persoana e sing pers pe care trebuie sa o saruti pentru tot restul vietii.Pt o clipa prm acest DAR incredibil si vrei sa razi si vrei sa plangi, simti cum fluturasul din tine isi ia zborul incercuind tot corpul tau si te simti asa de norocoasa ca l-ai gasit si speriata in acelasi timp ca totul va disparea dupa acel moment incredibil! Asta e primul sarut!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 12 ani si primul meu sarut "frantuzesc" a fost acum 2 zile dupa aceea mi sa uscat putin gura dar a fost fenomenal:X:X:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te ustura buzele stai linistita! Nu trebuie sa ai emotii ca nici nu ai de ce...sa faci ce simti aaa si nu trebuie sa simti neaparat ceva...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte bun. da e adevarat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e adevarat...primul sarut e ffff placut.adica pentru mine a fost. __shi nu te mai usuka nimic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe mine una chiar m'au usturat prima data... dar nu mi s-au uscat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu primul sarut e dulce...frumos...de neuitat.iti promit eu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primul sarut a fost super si placut si nu-i adevarat ca se usuca buzele
sarutul ii cel mai placut sentiment

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu nu e deloc adevarat dupa ce ai primul sarut te simti bine esti vesela si simti ca ai o multime de fluturasi in stomac...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hm...primul meu sarut este tare amuzant el m-o luat prea rapid insa eu nu prea stiam cum sa sarut dar a fost bine... m-am simtit extraordinar simteam ca plutesc in bratele lui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu eram in autocar veneam de la bucuresi si am stat su baiatul pe care il plcea si ma place si prietenele mele au stat pe capul nostru tot drumul aproape pana una azis sa plece un pic si pentru putin timp nu s-a intamplat nimic si dupai m-a luat in brate asa cum facea mereu nu mi s-a parut nimic anormal si dupa cateva momente ma mangaia cu masul pe fata si mi-a zis''unul'' mic la care eu am raspuns''bune'' si atunci am inceput sa imi caute buzele si ma srutat a fost magic in mijlocul sarutului a inceput sa imi sune telefonul era mama m-am tras si am raspuns aproape ca nu mai puteam vb sau tau nici macar sa stau in picioare a fost pe 1 iunie cred ca cel mai frumos cadoude pana acum eram clasa a6a avem aproape 13 ani si stiu ca nu am putut dormi toata noapte :X a fost magic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primul meu sarut nu o sa-l uit niciodata este ceva de care nu uiti este magica si parca traiesti intr-o lume paralela cu ceilalti si esti numai tu cu el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal.ca nu...cine tia spoos? primul sarut. e de neuitatlaughing nu te usturatonguehee hee)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine primul sarut nu mi-a placut deoarece acel baiat fumase si dupa care m-am sarutat cu el si iti rs sincer imi venea sa vomit dupa ce l-am sarutat dar am reusit sal mai suport cateva min dupa care l-am trimis dracu laughing rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuulaughing e o minciuna primul sarut e ceva super:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e adevarat...eu am 14 ani si am avut primul sarut cu baiatul pe care il plac de ceva timp chiat ieri. e foarte dulce atunci cand te saruti.totul se opreste in jurul tau.parac esti numai tu si el...si simt gustul buzelor lui. e ceva deneuitat.eu una mai vreau. m-as saruta intruna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primul meu sarut a fost la 15 ani, cu un tip de 17 anilaughing)mi-a placut foarte mult de el. a fost ceva romantic, pentru ca afara ploua cu galeata si noi2 stateam in masina lui si vb.prima data cand a incercat sa ma sarute m-am intors(si nici acum nu stiu dc, de emotii...cred)apoi a mai incercat o data si m-a sarutat... a fost un sentiment nemaipomenit.ptr el nu era primul sarut dar pentru mine a fost ceva fff special dar s-a sfarsit foarte prost.sado luna nu m-a sunat, nu am vb pe mess, nu a rasp la tel, si dupa aia am aflat ca are o prietena si o relatie "serioasa"(la 17 ani)si asa s-a sfarsit si prietenia si asa au disparut si acei "fluturasi din stomac"-ul meu. dar el a ramas un tip ff special in viata mea.si sa nu va faceti griji nu ustura e un sentiment fff frumos si placut(poate mai gafezi dar nimeni nu-i perfect, nu?)va pup pa pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu nu e deloc adv iti spun eu ca nu trebuie sa iei lectii ca sa saruti un baiat trebuie pur si simplu sa te lasi dusa de val si in nici un caz nu te ustura si ti se usuca buzele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti pun eu ca vei fi incantata si ii vei mai cere partenerului tau daca saruta bine. stiu din propria experienta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eeeeeeee.misto.nici nu constientizezi cand te saruti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici poveste primul sarut e ceva ce nu cred ca poate fi comparat mai ales daca e baiatul sau fata (ma rog)pe care o/il iubesti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e asa! Primul sarut... minunat! Nu voi uita niciodata acea experienta pentru ca eu iubeam cu adevarat acea persoana- care m-a sarutat. Il iubesc si acum iar primul sarut nu il voi uita niciodata! A fost de nedescris, atat de dulce si apetisant, atat de tandru!