| ionelutza_6551 a întrebat:

Cum se face un sarut frantuzesc(este primul meu sarut )? Mai degraba dp ce ne apropiem buzele ce si cum trebuie sa fac?

8 răspunsuri:
| WeedGotMeCrazy a răspuns:

Cand o sa te aflii in fata faptului implinit nu o sa te mai gandesti la ce au zis astia pe TPU ci te lasi ghidata ori de el ori de instinct. eu nu am auzit pe nimeni sa se rusineze ca primul sarut a fost un esec total si ca a ajuns limba lu unu in nasu la altu sau in alte parti laughingrolling on the floor deci bafta

| MasterYoda a răspuns:

In timp ce o pupi ii spui: notre poulle dans votre cour

| MatzzaaaEteeNaa666 a răspuns:

Pai.thinking trebuie sa te lasi ghidat de instinct.happy.Mai precis, ii bagi limba-n gura (ochii inchisihee hee ), si vedeti voi!:*

| Moni. a răspuns:

Faci ce face el. happy

| 18missy a răspuns:

Sa ii bagi limba in guralaughing

| GLu a răspuns:

Jucati "prinsa" cu limbile!

| xoxobalonasedesapunxoxo a răspuns:

Sarutul frantuzesc este un tip de sarut romantic sau sexual in care doi parteneri isi ating limbile si le introduc unul in gura celuilalt.

Read more: http://godessdiana88sex1.blogspot.com/......hnica.html