| dulcika a întrebat:

Cum a fost primul sarut? e adevart ca te ustura si ti se usuca buzele dupa?

Răspuns Câştigător
| Nastia a răspuns:

Nu e adevarat, ...asta e vrajeala fetelor mai mari ca sa t sperie,.
primul sarut e dulce si frumos,.
nu s uita niciodata, asta sa-ti fie clar,...
nu t ustura buzele k nu iti dai cu nimic p ele [ardeirolling on the floor]

85 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu am incercat dar in urmatoarele zile o voi face cu sigurantsa si nu cred in porcarii de genu asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primul sarut e extraordinar, te simti in al noualea cer tu si el acolo, un moment magic eu m-am simtit iubita si extraordinar de bine, s-a tansormat intr-o relatie de 5 zile dar n-am sa uit primul sarut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cati ani ai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inca nu m-am sarutat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primul sarul la mine a fost la 10ani si10 luni. A fost super tare si frumos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai linistita nu vei patzi nimic ( nu ustura ) este dulce, cel mai dulce te asigur ca iti va placea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E eu n-am sarutato pe lucia inca dar nu ti fie frica o sa aflu si iti spun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e adevarat. e romantic frumos si tare inainte sa masarute prietenul meu prima oara eram tare speriata a incercat de cateva ori ininte dar eu am intors capul dar cand amfacuto a fost minunat de atunci o facem mereu am 13 ani asa ca...si sunt intra 7a

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e adevarat poate ca te sperii putin dar nu iti cad buzele stai linistita daca il iubesti totul va fi ok.eu l-am sarutat la 13 ani si el era mai mare cu 4 ani mi se inmuiau picioarele cand il vedeam mai sa il sarut

| Anna_9116 a răspuns:

Pe bune... nu o sa ai nimic la buze, mai de graba o sa ai niste fluturi in stomacwinking

| dorin_9571 a răspuns:

:O:Olaughing))))de unde j asta.plimu sarut e mirifik, divinday dreaming...parca era ieri...hee heeardeam de fericire, ma indlagostisemblushing

| vreauhackuri2 a răspuns:

Pai lo. la mine a fost la 12 ani. o fata relativ misto. danumi placea de ea. da ei ii placea de mine. pai ia sa va zic
era pauza mare cred. si m-am asezat. pe catedra. ea a venit si a vorbit cu ea ceva minute.cand nu stiu ce s-a intamplat de ea a ajuns cu buzele pe buzele mele. creca neam sarutata vreo 10 sec.ca in primele 3 a trebuit sa-mi dau eu seama ce s-a intamplat laughing si in urmatoarele 7 mi-a placut. e super mistoo.sa nu te iei dupa nimeni.

| vreauhackuri2 a răspuns:

Da ast de mai devreme nu cred ca e ceva adevarat.ca trebuie sa iubesti persoana pe care o saruti.primul cncret sarut a fost tot la 12 ani prin sept.cam asa. incepuse sa ploaie.si vb cu ea pe meess.ma intrebat daca ies pafara.si am zis. da. eram singur acasa.parinti erau intr-o delegatie.deci.mdea.a zis ca trec pe la ea si ne intalnim acolo.am iesit am zis sa mergem prin skate parca a fost de acord.dupa.am ajuns ne-am asezat pe o banca.am vorbit(ploaia se oprise de mult... da era un pic frig)mi-a spus ca ii e frig.si eu fiind eroul am luat in brate.ca na.asa se face. dupa neam urcat pe o rampa.neam uitat unu la altu...(doamne credeam ca numai eu am ochii albastrii.)ea s-a urcat in brate la mine cei drept intr-o pozitie nu prea ortodoxxxa. da na eram copiisi am sarutato. mi-a zis dupa aceea pe mess.ca ar trebuie sa ne saruam mai des. i-a placut la fel de mullt ca si mie.

| lar1ssa a răspuns:

Eu de abia o sa fac primul sarut maine, dar u nu mai speria fetele sau ingeneral copii cu minciunile.

| lar1ssa a răspuns:

Eu o sa am primul sarut maine, dar am auzit ca este cel mai frumos lucru din lume. Tu nu ar trebui sa sperii fetele sau in general copii cu astfel de minciuni!

| eeellleeennnaaa a răspuns:

Nu este adevarat primul sarut este foarte placut si iti garantez ca o sa iti aduci mereu aminte de elwinkingbig grin

| denisa_4886 a răspuns:

JJJJ nu este adevarat este frumos dar iti va fi frica cel putin mie mi-a fost si nu ti se usca buzele ba din potriva si nu te ustura de ce tear ustura SUCCES :*

| LiviuIonut a răspuns:

Eu nu cred ca sa va intampl acest lucru...Eu sunt Baiat am 14 ani dar nu am sarutat niciodata.Sunt cu o fata mai mica cu 1 an si o iubesc la nebunie dar imi e rusine sa o sarut...pur si simplu nu stiu cum sa incepcrying

| lololilidee a răspuns:

Logic ca nu. Unde ai auzit asta? Cine ti-a zis asta e clar ca nu sa sarutat niciodata.

| Engy a răspuns:

Pai...pe mine nu ma usturat eu am avut primul sarut pe 18.05. 2011 si acum e a2 a zilaughing stiu doar ca...nu usturaa sunt toar minciunilaughingtu daca lingi o inghetata te ustura? si buzele poate ti-se usuca ca poate iti este setewinking apropo fac 13ani pe 27.05. 2011 :X:X:mai e putin

| andreea_5404 a răspuns:

Nu stiu dar si mie imi este frica sa sarut

| gabitzzzu a răspuns:

Nu au de ce sa te usturewinking. iti zic eu ca primul sarut va fi foarte frumos.baftahappy

| Pooxiik a răspuns:

Nuu laughing nu se intampla nimic de genuulaughing
in fine straight face la mine primul sarut a fost cam aiurea; adica nu aiurea aiurea dar nu stiam ce sa fac, eram foarte emotsionata si am cam dat`o in bara happy
era cu un baiat [primul prieten] care era cu 2 ani mai mare ca mine si eu eram cam disperata sa am primul sarut fiindca multe dintre prietenele mele il avusesera deja. Pe el il cunosteam de cateva zile laughing de o saptamana cam asa si prima oara ne-am sarutat normal, iar a2`a oara [french kiss] "primul sarut" in loc sa nimer gura l`am sarutat pe barbie ca muream de ras rolling on the floor))! rolling on the floor in fine dupa sarutul asta am cam trait o drama nu ne-am mai sarutat deloc dupa aceea doar am suferit unu dupa celalalt ca ne tot ceram si niciodata nu am reusit sa mentinem relatie mai mult de catve zile sad.P.s : l`am avut la 13 ani si nu cred ca`l voi uita vreodata love struck

| catalyna_9094 a răspuns:

Sal caut amice noi in realitate (sa mergem pe afara etc) care vrea add pe id catalina.todicawinking

| mya007 a răspuns:

Nu primul sarut este de ne uitat mai ales dace esti cu persoana pe care o placi

| alexx_2979 a răspuns:

Dar daca saruti pe cineva pe care nu iubesti sau cu care esti prieten dinplictiseala